Jax Jones and Martin Solveig, Merk & Kremont i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-02-21 11:55 RW
Jax Jones and Martin Solveig, Merk & Kremont i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli / single art cover Jax Jones and Martin Solveig, Merk & Kremont i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday świętujemy w Radiu ESKA! 21 lutego od samego rana na naszej antenie najgorętsze propozycje, które już wkrótce mogą stać się wielkimi hitami! Co premierowo na naszej antenie? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA 21 lutego 2020 to kolejna porcja kawałków, które mogą być najważniejszymi utworami wiosny. Zdecydowanie tak jest w przypadku numeru o bardzo weekendowym tytule: Tequilla. Za piosenkę odpowiada projekt Europa, który tworzy duet producencki Jax Jones & Martin Solveig. Artyści zaprosili do współpracy jedną z najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia, Raye. Kojarzyć możecie ją z hitu Stay (Don't Go Away), Davida Guetty, czy chociażby You Don't Know Me, wspomnianego Jonesa. Nowości muzyczne 21.02.2020 to także premierowa piosenka od twórców hitu Sad Story (Out Of Luck). Merk & Kremont powrócili z mocnym uderzeniem i na pewno zaznaczą swoją obecność na listach sprzedaży. 

21 lutego 2020 to także wyjątkowy dzień dla fanów Seleny Gomez. Artystka w styczniu wydała album Rare, jednak fani nie byli do końca usatysfakcjonowani. Gomez mierzyła się z pytaniami fanów: co z piosenką Feel Me? Wówczas odpowiadała: - Ten utwór pochodzi z czasów, gdy byłam w innym miejscu i nie pasuje do tego, gdzie jestem teraz. Na szczęście zmieniła zdanie i wypuściła oficjalnie ulubioną piosenkę fanów, którą po raz pierwszy zaśpiewała podczas trasy koncertowej Revival Tour w 2016 roku.

Nowe hity w Radiu ESKA - Premiery 21.02.2020

Oprócz premier singli na rynku muzycznym pojawił się również album zespołu BTS. Map Of The Soul: 7, czyli siódmy krążek zawiera kawałki stworzone we współpracy z Edem Sheeranem, Troyem Sivanem czy Sią! Ostatni album BTS w Wielkiej Brytanii dotarł do miejsca 1., więc można się spodziewać, że i nowy krążek powtórzy ten sukces! 

New Music Friday w Radiu ESKA 21.02.2020 - PREMIERY:

  • Jax Jones and Martin Solveig - Tequila Feat. RAYE
  • Merk & Kremont, Svea - Numb (feat. Ernia)
  • Golec uOrkiestra - Nie Gaś Ducha
  • AronChupa & Little Sis Nora - Thai Massage
  • Selena Gomez - Feel Me
  • Marnik - Made Of Stars
Najnowsze