Jason Derulo wypuszcza hit za hitem. Razem z Kingiem stworzył hymn na lato!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Jason Derulo wypuszcza hit za hitem. Razem z Kingiem stworzył hymn na lato!

PREMIERA

Jason Derulo wypuszcza hit za hitem. Razem z Kingiem stworzył hymn na lato!

2024-04-26 15:19

Indyjski supergwiazdor, King, połączył siły z międzynarodowym pogromcą list przebojów, Jasonem Derulo, by stworzyć największy imprezowy hymn tego roku pt. "BUMPA". Posłuchajcie już teraz!

Hity lata 2024: King zyskał sławę dzięki najczęściej streamowanej piosence w Indiach, "Maan Meri Jaan" oraz współpracy z Nickiem Jonasem. Jason Derulo znany jest natomiast z takich hitów, jak "Jiggle", "Swalla" i "Take You Dancing". Razem postanowi wydać najbardziej elektryzujący imprezowy przebój roku. "BUMPA" to zaraźliwa energia i dynamiczne taneczne ruchy Jasona Derulo wraz z charakterystycznym luzem i pewnością siebie Kinga, co razem przekłada się na najlepszy wakacyjny banger.

INNA jest królową zamku! Piosenka z Kris Kross Amsterdam hitem lata 2024?!

Czy Jason Derulo jest Blanki celebrity crushem?

King i Jason Derulo - piosenka Bumpa

Nakręcony w Barcelonie teledysk przedstawia obydwu artystów i grupę utalentowanych tancerzy. Za choreografię odpowiada francuski duet, Les Twins, który wcześniej współpracował chociażby z Beyoncé i Jasonem Derulo. Z tym utworem będziecie tańczyć, jakby nie było jutra.

Choroba obezwładniła Gigi D'Agostino. Pisał o bólu, ale teraz dostał drugie życie!

Współpraca z Jasonem nad "BUMPA" była niesamowitą podróżą do stworzenia globalnego tanecznego hitu z Indii. Jestem gotowy, aby zanurzyć się w niezbadanym terytorium ze swoimi świeżymi dźwiękami i muzyką, a "BUMPA" to dopiero początek. Mam nadzieję, że ten bangerowy utwór rozkręci każdą imprezę - skomentował King.

"BUMPA" była niesamowitym doświadczeniem. King i Ico napisali tę piosenkę, łącząc nasze języki i style, aby klimat nagrania łączył słuchaczy na całym świecie. Z niecierpliwością czekam, aż Indie i reszta świata będą się bawić do naszej twórczości - dodaje Derulo.

Dzięki "BUMPA" King i Jason Derulo chcą porwać publiczność na całym świecie, obiecując niezapomniane taneczne doznania. Przygotuj się na groove największego letniego hymnu imprezowego roku.