Choroba obezwładniła Gigi D'Agostino. Pisał o bólu, ale teraz dostał drugie życie!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Gigi D'agostino live su Costa Smeralda Sanremo 2024 / https://www.instagram.com/gigidag/ Choroba obezwładniła Gigi D'Agostino. Pisał o bólu, ale teraz dostał drugie życie!

CO TERAZ ROBI?

Choroba obezwładniła Gigi D'Agostino. Pisał o bólu, ale teraz dostał drugie życie!

2024-04-26 11:18

Świat zaczął zachwycać się jego muzyką od końca lat 90. Wtedy właśnie wydał kilka kawałków, które podbiły dyskoteki na całym świecie. Lata mijają i do dziś jego numery, takie jak "L'amour Toujours", "Bla Bla Bla", "The Riddle", "Another Day" rozkręcają imprezy i grane są w stacjach radiowych. Co więcej legendarny DJ i producent idzie z duchem czasu, reaguje na aktualne trendy, a co więcej zgadza się, by jego utwory były przerabiane. W połowie grudnia 2021 świat obiegła smutna informacja, że muzyk zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pokazał zdjęcie, a fani zamarli. Co się dzieje aktualnie z Gigi D'Agostino? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Gigi D'Agostino - stan zdrowia 2024
  2. Gigi D'Agostino teraz - co wiadomo?
  3. Gigi D'Agostino - piosenki, kariera, sukcesy

Choroba Gigi D'Agostino bardzo zmartwiła fanów, ale także osoby, które po prostu znają i bawią się przy jego hitach. Tym bardziej, że producent poinformował o swoim stanie zdrowia w dość bezpośredni sposób. Otwarcie napisał w mediach społecznościowych, że agresywnie zaatakowała go choroba. Opisywał, że to ciągły ból, który nie daje mu spokoju, ale zapewnił, iż nie zamierza się poddawać. Miesiąc po tym wpisie fani doznali dużego szoku, gdy zobaczyli zdjęcie przedstawiające producenta, który musi poruszać się z pomocą chodzika. Sytuacja faktycznie była poważna. Plotkowało się o tym, że twórca megahitu "L'Amour Toujours" doznał udaru, który dosłownie go obezwładnił. Teraz natomiast prosto z Włoch napłynęły do nas dobre informacje!

Oficjalna piosenka Euro 2024 - kto śpiewa i jak brzmi? Hymn zagrzeje piłkarzy!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gigi D'Agostino - stan zdrowia 2024

Tak naprawdę pierwsze informacje o chorobie Gigi D'Agostino pojawiły się już w 2017 roku. Artysta odwołał koncerty i poddał się kilkudniowej terapii. Ten sam problem zdrowotny mógł powrócić po 5 latach. Ponownie mógł zaatakować ciało producenta.

A jak wygląda sytuacja obecnie? Stan zdrowia Gigi D'Agostino znacznie się poprawił i najlepiej świadczy o tym fakt, że producent na początku lutego ponownie wyszedł na scenę. Wziął udział w festiwalu Sanremo 2024 i porwał publiczność do tańca oraz śpiewu. Co więcej ogłosił nawet kilka koncertów we Włoszech, a fani ucieszyli się, że kapitan powrócił. W kwietniu 2024 ponownie pokazał, że nadąża za panującymi trendami i przerobił swój hit "Another Day" z 1999 roku. W nowej wersji, to piosenka pt. "Shadows Of The Night".

Gigi D'Agostino teraz - co wiadomo?

Wielką furorę robią posty, który Gigi publikuje w mediach społecznościowych. Są przepełnione radością z życia i płynie z nich pozytywna energia. Wszyscy przez kilka lat czekali na ten komunikat. Doczekali się. Brzmi on: Jest znacznie lepiej, dziękuję, poinformował włoski producent. Jednocześnie podziękował wszystkim za wsparcie. Wśród osób, które kibicowały powrotowi do pełnej dyspozycji były takie gwiazdy, jak Tiesto, Gabry Ponte, Giorgio Prezioso czy Maurizio Benedetta. Trzymamy kciuki i życzymy, by Gigi już zawsze był w pełni sił!

Lost Frequencies otwiera letni sezon z Davidem Kushnerem. Oto "In My Bones"

Gigi D'Agostino - piosenki, kariera, sukcesy

D'Agostino rozpoczął swoją karierę w 1986 roku jako DJ grający Italo disco. Szybko zyskał popularność w lokalnych klubach, a w 1994 roku wydał swój pierwszy singiel "Fly". Utwór ten stał się hitem w całej Europie i zapoczątkował udaną karierę D'Agostino. W ciągu swojej kariery D'Agostino wydał kilkadziesiąt albumów i singli, które sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Do jego największych przebojów należą takie utwory jak:

  • "Bla Bla Bla" (1999)
  • "The Riddle" (2000)
  • "La Passion" (2001)
  • "L'amour toujours" (2002)

D'Agostino jest znany ze swojego energetycznego stylu gry i melodii łączących elementy Italo disco, eurodance i trance. Jego muzyka jest często określana jako "muzyka wakacyjna" lub "muzyka chillout". Oprócz działalności muzycznej D'Agostino prowadzi również własny program radiowy w Radiu Deejay we Włoszech. Jest on ikoną włoskiej sceny muzycznej i jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na świecie.

Avicii żył bogato, ale nieszczęśliwie. Oto NIEZNANE fakty 6 lat po śmierci!

W 2001 roku D'Agostino został nagrodzony MTV Europe Music Award w kategorii "Best Italian Dance Act". W 2002 roku D'Agostino wystąpił na głównej scenie festiwalu Tomorrowland w Belgii. W 2013 roku D'Agostino został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za najdłuższy występ DJ-ski na żywo, który trwał 24 godziny.

Gigi D'Agostino - występ na Sanremo 2024: