Jason Derulo, Viki Gabor, Yves V i inne jesienne premiery w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-09-03 15:25
Jason Derulo, Viki Gabor, Yves V i inne jesienne premiery w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Jason Derulo, Viki Gabor, Yves V i inne jesienne premiery w New Music Friday w Radiu ESKA!

Jesień coraz bardziej o sobie przypomina, ale nic nie poprawi humoru tak, jak nowości muzyczne. O dobry nastrój jesienią zadba Viki Gabor, która wróciła na muzyczny rynek z mocnym uderzeniem, a także Jason Derulo, który sprawi, że parkiety zapłoną. Poznajcie ich nowe kawałki już teraz - na ESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA 3 września 2021 to gorące premiery, które idealnie sprawdzą się na koniec lata i poprawią nastrój na początku jesieni. Jakie nowe piosenki 3.09.2021 pojawiły się na muzycznym rynku? To wielki dzień dla fanów, ale również samej Viki Gabor, która powraca ze świeżą propozycją. Moonlight, to zapowiedź drugiej solowej płyty 14-letniej artystki. Z okazji tej premiery gwiazda gościła w naszym ESKOWYM studio, gdzie zdradziła wiele nieznanych do tej pory szczegółów i opowiedziała o swoim nadchodzącym wydawnictwie. New Music Friday w Radiu ESKA 3 września 2021 to również nowa piosenka Jasona Derulo. Tym razem artysta porzucił tiktokowe trendy. Których kawałków nie można przegapić? 

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

New Music Friday w Radiu ESKA 3.09.2021 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA 3 września to nowa piosenka Jasona Derulo, a także Viki Gabor. Waszą uwagę zwracamy również na propozycję od Yves V, Dubdogz, a także Iliry. Artyści za sprawą swojej piosenki zadają proste pytanie: Are You Ok? Do propozycji Rap 20 dołączył utwór Jednorożec, pod którym podpisuje się legenda hip-hopowej sceny muzycznej - Sokół. W propozycjach o wasze głosy bije się również piosenka Candyflip, za którą odpowiada Rip Scotty, Leeo oraz Margaret. A co dołączy do propozycji Gorącej 20 Radia ESKA? Lista do sprawdzenia poniżej.

Nowości Muzyczne 3 września 2021 - lista

  • Viki Gabor - Moonlight
  • Jason Derulo - Acapulco
  • Yves V & Dubdogz feat. ILIRA - Are You OK
  • Riton x RAYE - I Don't Want You
  • Ewa Farna - No Nie
  • VIZE, Anna Grey - Way Back Home
  • LIZOT x Hyperclap x LUNAX – Superhero
  • twocolors - Passion
Najnowsze