Jason Derulo śpiewa do bitu Jaxa Jonesa, Joela Corry'ego! Nowa wersja wielkiego hitu

i

Autor: Universal Music Poland Jason Derulo śpiewa do bitu Jaxa Jonesa, Joela Corry'ego! Nowa wersja wielkiego hitu

HIT LATA 2024

Jason Derulo śpiewa do bitu Jaxa Jonesa, Joela Corry'ego! Nowa wersja wielkiego hitu

2024-06-28 12:10

Nominowany do Grammy multiplatynowy DJ i producent Jax Jones połączył siły z cenionym brytyjskim artystą Joelem Corrym i światową gwiazdą Jasonem Derulo. Owocem współpracy tej trójki jest idealny na letnie miesiące singiel „Tonight (D.I.Y.A)”.

Spis treści

  1. Jax Jones, Joel Corry i Jason Derulo - hit lata 2024

Jax Jones ma dla fanów więcej dobrych informacji. 4 października w Belfaście ruszy jego trasa It’s The Pop Up Tour But Bigger. Artysta wystąpi m.in. w Londynie, Newcastle, Manchesterze, Glasgow, Leeds, i Liverpoolu, by zakończyć podróż 30 listopada w Bristolu. Natomiast Joel Corry ma na swoim koncie pięć singli w brytyjskim Top 10. Tyle samo jego piosenek pokryło się na wyspiarskim rynku platyną. W 2020 r. „Head & Heart” przez sześć tygodni utrzymywało się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się singli w UK. Album Joela „Another Friday Night” był notowany w Top 5 UK Charts. W „Tonight (D.I.Y.A)” artystów wsparł Jason Derulo, który ma na koncie ponad 250 mln sprzedanych singli. 11 z nich uzyskało platynowy status. A Jason Derulo? Tego pana przedstawiać nie trzeba!

Jason Derulo to król tańca i śpiewania na żywo! Publiczność w Warszawie oszalała

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA

Jax Jones, Joel Corry i Jason Derulo - hit lata 2024

- Piosenka opowiada o elektryzujących letnich nocach. Naładowaliśmy go energią i dobrymi wibracjami. Zrób głośniej, poczuj rytm i niech to będzie kawałek, który zdefiniuje twoje lato, zachęca do odsłuchu Jax Jones. Jason Derulo dodaje: – Nagrywanie „Tonight (D.I.Y.A)” było czystą magią. To piosenka o zabawie, wolności i życiu chwilą. Ma elektryzujący rytm, który każdą noc zamieni w święto.

Purple Disco Machine chce przedłużyć lato 2024! Jego płyta "Paradise" zrobi furorę

- Jax i ja pracowaliśmy już razem przy bangerze „Out Out” z 2021 r. Wspaniale było to to powtórzyć. Z Jasonem także przecinałem się przez lata i cieszę się, że wreszcie mamy wspólny kawałek. Praca nad nim była świetną zabawą i mam nadzieję, że słuchacze będą imprezowali przy tym utworze przez całe lato, uzupełnia Joel Corry.

(materiał prasowy: Universal Music Polska)