Blanka i Jason Derulo rozgrzali publiczność w Warszawie. To królowie tańca i śpiewania!

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News Blanka i Jason Derulo rozgrzali publiczność w Warszawie. To królowie tańca i śpiewania!

KONCERTY 2024

Jason Derulo to król tańca i śpiewania na żywo! Publiczność w Warszawie oszalała

2024-04-11 10:30

Jason Derulo oficjalnie zakończył europejską trasę koncertową promującą album pt. Nu King. W czasie jej trwania wystąpił ponad trzydzieści razy, z czego kilkukrotnie w Niemczech. Amerykański wokalista doskonale wie, że w Polsce ma również ogromną liczbę fanów i jeszcze bardziej przekonał się o tym grając 10 kwietnia w Warszawie. Co działo się na jego koncercie w Polsce? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Jason Derulo w Polsce - koncert 2024

Jason Derulo udowodnił, że kocha Polskę występując podczas imprezy Sylwestrowej 2021 w Zakopanem. To właśnie w stolicy polskich gór postanowił spędzić ostatni dzień w roku śpiewając takie hity, jak "Want To Want Me", "Savage Love", czy "Love Not War". W Polsce, z przytupem postanowił zakończyć też europejską część trasy promującej album Nu King. Momentalnie, gdy tylko pojawił się na scenie, w hali Torwar zrobiło się gorąco. Wszedł na scenę w chwale, gdy z głośników grał tytułowy utwór z płyty. Następnie przypomniał wszystkim swój pierwszy kawałek, który stał się wielkim hitem. Mowa oczywiście o Whatcha Say. Później płynnie kontynuował taneczny pokaz połączony ze śpiewaniem do hitu "Tip Toe". Po drodze zaśpiewał też megahit "Wiggle Wiggle", "Take Me Dancing", "Acapulco", "Cheyenne" czy chociażby "In My Head".

Jakie wykształcenie ma sanah? Odniosła sukces, ale i tak nie odpuszczała nauki!

Czy Jason Derulo jest Blanki celebrity crushem?

Jason Derulo w Polsce - koncert 2024

Samozwańczy "Nowy Król" muzyki popularnej koncertując w Warszawie w 2018 roku postawił głównie na taniec i śpiew. Dodatkowo, ku uciesze fanów znacznie szybciej wtedy zdjął koszulkę. Teraz natomiast dodał szczyptę aktorstwa, dzięki czemu ten koncert oglądało się tak, jakby się było na kinowej produkcji. Można było się zapatrzeć. Praktycznie każdy utwór to tanecznie pokazana historia mężczyzny, który próbował zdobyć serce kobiety. 

Publiczność przed sceną najgłośniej śpiewała utwór "Savage Love". Całkowicie mokry od potu Derulo wszystko słyszał ze sceny i postanowił wykonać z fanami wersję a capella. Nie krył oczarowania. Niespodzianką był przerywnik taneczny do hitu "Love Tonight", w remixie Davida Guetty. Zdecydowanie tej piosenki nikt się nie spodziewał i jest to ciekawy zabieg. Być może deal z francuskim producentem? Zresztą niektórych zaskoczył też śpiewając "Spicy Margarita". Artysta przez jakiś czas nie wykonywał na swojej trasie tego kawałka. Teraz postanowił do niego powrócić robiąc wyjątek dla polskiej publiczności. Jak na jednego z najpopularniejszych Tiktokerów przystało, wykonał też utwór "Jalebi Baby". Było też "The Other Side", "Talk Dirty" oraz "Want To Want Me", które było ostatnią piosenką w setliście. Derulo w innych miastach wykonywał też wielki hit "1, 2, 3" od Sofii Reyes. Niestety, w Polsce tego nie zrobił.

Tak Blanka rozgrzała publiczność przed Jasonem Derulo! Wokalistka dała czadu na Torwarze

Ogromną furorę zrobili tancerze z grupy Les Twins. Bracia wykonywali szalone hip-hopowe choreografie do hitów Derulo, a w pewnym momencie całkowicie przejęli show głównemu artyście. Gdy ten odpoczywał za kulisami. Warto dodać, że projekt Les Twins koncertował w przeszłości z Beyonce, Megan Trainor czy Missy Elliott.

Koncert Jasona Derulo w Polsce doskonale zapamięta Blanka, która wystąpiła przed amerykańskim wokalistą. Wykonała cztery swoje największe hity, czyli "Solo", "Rodeo", "Boys Like Toys" oraz "Cara Mia", a także utwór "Better", który wydała przed podpisaniem kontraktu z Warner Music Poland.

Sonda
Czy byłeś/aś na koncercie Jasona Derulo?

Jason Derulo w Polsce wystąpił z solowym koncertem promującym płytę w 2018 roku. Zobaczcie zdjęcia z tego równie gorącego show!