Jaruś z Chłopaków do Wzięcia mocno się zmienił. Bardzo zainwestował w swój wygląd!

i

Autor: Screen z filmu na kanale: https://www.youtube.com/@jarekmergnerchopakidowziec3269 / https://www.instagram.com/jarekmergner1/ Jaruś z Chłopaków do Wzięcia mocno się zmienił. Bardzo zainwestował w swój wygląd!

METAMORFOZA

Jaruś z Chłopaków do Wzięcia mocno się zmienił. Bardzo zainwestował w swój wygląd!

2023-07-27 14:32

Jarek Mergner z Chłopaków do Wzięcia po latach zdecydował się zmienić swój wygląd. Widzowie zapamiętali go z krótko obciętych włosów i ewidentnie na przestrzeni ostatnich lat pokazał, że nie lubi zmian. Teraz, jednak wszystkich zaskoczył! Jaruś, bohater popularnego programu telewizyjnego odważnie poszedł do salonu fryzjerskiego, gdzie przeszedł metamorfozę. Zmiana jest jak najbardziej na plus!

Spis treści

  1. Jarek z Chłopaków do Wzięcia - nowy wygląd

Jarek z Chłopaków do Wzięcia jest jednym z najbardziej lubianych bohaterów tego formatu telewizji Polsat. Pojawiał się w nim wspólnie ze swoją mamą. Skromny, szczery i podążający za marzeniami chłopak przez lata szukał miłości, ale bez powodzenia. Często narzekał, że dziewczyny się z niego wyśmiewają, umawiają, a później nie przychodzą na spotkanie. Ostatecznie jednak spotkał miłość swojego życia i po krótkiej znajomości z ukochaną dowiedzieliśmy się, Jarek z Chłopaków do wzięcia się ożenił! Jego żona nazywa się Gosia, a w jednym z odcinków wyznała, że kiedyś się bała swojego męża. Z czasem poczuła do niego coś więcej. Niedawno media obiegły informacje, że Jarek po kilku miesiącach od ślubu rozstał się z Małgorzatą. Wiadomość ujawniła jedna z fanek, która miała rozmawiać z bohaterem programu. Sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień, ale być może dlatego postanowili teraz zadbać o swój wygląd!

Wersow kiedyś i dziś

Jarek z Chłopaków do Wzięcia - nowy wygląd

Jarek Mergner z Chłopaków do Wzięcia postanowił zaszaleć i wybrał się do barbera. Widzowie programu doskonale wiedzą, że do tej pory był on bardzo przywiązany do swojej fryzury, bronił się przed jakimikolwiek zmianami i po prostu strzygł włosy na krótko. Teraz jednak o siebie bardziej zadbał przycinając brwi, a także zdecydował się na modną fryzurę. Od dołu głowy jest obstrzyżony praktycznie do zera, a im wyżej tym ma więcej włosów. Ten wygląd zdecydowanie spodobał się internautom, którzy komentują, iż prezentuje się on dużo lepiej. Najważniejsze jest to, że samemu Jarkowi się podoba. Na opublikowanym przez niego nagraniu wygląda na bardzo zadowolonego z efektów pracy barbera.

Tak teraz wygląda Sobel. Z wąsem i bujnymi włosami nie przypomina dawnego siebie!

Jak się okazuje na zmianę wyglądu mogła mieć wpływ jego żona. Ta, jak dostrzegli internauci, również przeszła metamorfozę. Gosia publikuje sporo materiałów na platformie TikTok i to właśnie tam pochwaliła się swoją nową stylizacją.