Jarosław Kozidrak nie żyje. Brat Beaty Kozidrak miał 63 lata

2018-06-12 16:51
Jarosław Kozidrak nie żyje. Brat Beaty miał 63 lata
Autor: fot. https://www.facebook.com/BAJMpage/ (screen) screen z facebooka

Jarosław Kozidrak nie żyje - smutna informacja pojawiła się 12 czerwca 2018. 

Jarosław Kozidrak nie żyje. Brat Beaty miał 63 lata. O śmierci współzałożyciela Bajm poinformował zespół na swoim facebookowym profilu: - Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM - Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: "Józek nie daruję Ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" czy" Dwa serca, Dwa smutki". Pogrążeni w bólu; Beata Kozidrak, Andrzej Pietras.

Jarosław Kozidrak nie żyje 

Jarosław Kozidrak urodził się 8 stycznia 1955 roku w Lublinie. W 1978 roku wspólnie z: Beatą Kozidrak, Andrzejem Pietrasem oraz Markiem Winiarskim założył zespół BAJM, w którym grał na gitarze, śpiewał i komponował. Z grupą rozstał się po 9 latach współpracy. W 1999 roku wydał płytę zatytułowaną Instrumentalne, zawierającą instrumentalne wersje utworów grupy. 

Na razie nie ma informacji o tym, kiedy odbędzie się pogrzeb Jarosława Kozidraka.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze