Janusz Libicki wyrusza w trasę z Justinem Bieberem. Wielki sukces Polaka!

2020-02-18 11:07 MK
Janush Libicki / Justin Bieber
Autor: Instagram/janush.libicki & Mark Kreusch Splash News/EAST NEWS

Wraz z wydaniem długo wyczekiwanego albumu Changes, Justin Bieber ogłosił trasę koncertową. Póki co, znane są jedynie daty koncertów w Stanach Zjednoczonych, jednak z godnie z zapowiedziami artysty, wkrótce dowiemy się, do których europejskich miast zawita ze swoim tournee. Wśród tancerzy wokalisty znalazł się Polak! Kim jest Janush Libicki? Sprawdź na ESKA.pl!

Justin Bieber - koncerty popularnego na całym świecie piosenkarza to prawdziwe widowiska, pełne efektów specjalnych oraz skomplikowanych układów choreograficznych. Po odwołaniu swojego wielkiego tournee Purpose Stadium Tour w 2017 roku, Justin Bieber na jakiś czas wycofał się z show-biznesu, aby teraz, jak sam przyznaje, powrócić silniejszym, niż kiedykolwiek. Nowy album Kanadyjczyka Changes trafił do sprzedaży w Walentynki, 14 lutego i z miejsca podbił najważniejsze listy sprzedaży na całym świecie, a sam artysta ogłosił również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Dla wszystkich załamanych fanów, mamy pocieszenie. Za pośrednictwem tweetów pozostawionych na Twitterze, piosenkarz potwierdził, że niebawem ogłosi również występy w Europie. Bardzo możliwe, że show Justina zostanie ogłoszone także w Polsce. Dwa poprzednie koncerty JB w naszym kraju całkowicie się wyprzedały! Dodatkowo, wśród tancerzy, którzy już w maju wyruszą w trasę z Justinem, znalazł się Polak - Janush Libicki, który ma już na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami.

Janusz Libicki - tancerz

O tym, by tańczyć u boku takich sław jak Justin Bieber, Christina Aguilera czy też Janet Jackson, marzą miliony młodych tancerzy. Udało się to pochodzącemu z Wrocławia Januszowi Libickiemu! Chłopak już od najmłodszych lat stawiał sobie za cel występowanie na jednej scenie z największymi gwiazdami, a po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, zaczął realizować swój amerykański sen. Gratulacje!

Najnowsze