Jan Szynal - kim jest uczestnik Mam Talent? To nowy Kortez?

2019-09-21 21:06
Jan Szynal z Mam Talent
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Jan Szynal to jeden z uczestników Mam Talent. Podczas występu przed jury 18-letni muzyk powalczy o miejsce w półfinale. Czy uda mu się zachwycić publiczność i zdobyć uznanie jurorów show?

Jan Szynal to 18-letni muzyk, którego talent będziemy mogli zobaczyć w jednym z odcinków Mam Talent. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Jego tata gra na gitarze i to po nim 18-latek ma zamiłowanie do muzyki. W dzieciństwie rodzice zapisali Jana do ogniska muzycznego, gdzie uczył się podstaw gry na keyboardzie. Nauka nie trwała długo, bo Janek nie wykazywał wielkiego zainteresowania. Dopiero mając 13-14 lat zaczął spędzać czas przy instrumencie. Wokal zaczął kształcić około 3 lata temu.

Kim jest Jan Szynal?

Od 2 lat Jan Szynal jest wokalistą w zespole „JELLY BEANS”. Ponadto tworzy własne utwory – zarówno teksty, jak i muzykę. Za swój największy sukces uważa napisanie swojej pierwszej piosenki zatytułowanej Skowronek. O swojej pasji mówi: - Muzyka jest dla mnie przyjacielem, któremu wszystko mogę opowiedzieć. Każdy smutek, cierpienie, ale także chwile piękne (radość).

Jan Szynal w Mam Talent

Jak Jan Szynal poradzi sobie w Mam Talent? Czy jego występ zachwyci jury programu i pozwoli mu na udział w półfinale? Tego dowiemy się już w sobotę 21 września. Nowy odcinek Mam Talent od godziny 20:00 w TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze