James Blunt

i

Autor: Warner Music James Blunt z nowym singlem "Beside You" zapowiadającym album "Who We Used to Be"

Nowości muzyczne 2023

James Blunt wraca z albumem "Who We Used To Be". Reprezentuje go rockowy singiel "Beside You"

2023-08-02 15:14

James Blunt wraca z nowym albumem "Who We Used To Be", który promuje zwiewny, energiczny, rockowy singiel "Beside You". Album ukaże się jeszcze w tym roku!

James Blunt, który wkrótce będzie świętował 20. rocznicę na scenie, stał się czymś w rodzaju skarbu narodowego. Szanowany jest za szczerość, dowcip i urok, które prezentuje nie tylko na płytach, ale i popularnym koncie twitterowym. Jego debiutancki album "Back To Bedlam" z 2004 roku zawierał światowy hit "You're Beautiful" i stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów tej dekady. James Blunt zdobył dwie nagrody Brit Awards, dwie nagrody Ivor Novello Awards i otrzymał 5 nominacji do Grammy.

ESKA Summer City w Crystal Mountain w Wiśle

James Blunt promuje album "Who We Used To Be" singlem "Beside You"

James Blunt wraca z nowym albumem "Who We Used To Be", który promuje zwiewny, energiczny, rockowy singiel "Beside You". Premiera albumu zaplanowana jest na 27 października 2023. Za produkcję materiału odpowiada The Six, pochodzący z Manchesteru kolektyw, który na koncie ma współpracę z takimi wykonawcami, jak Clean Bandit, Marshmello czy James Arthur. "Beside You" to pozywtny, wakacyjny hymn - zapewnia Blunt. Swego rodzaju świętowanie. Podnoszący na duchu banger o tym, że w końcu jesteś z kimś, kogo szukałeś przez całe życie - mówi artysta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: James Blunt - 10 niesamowitych faktów o artyście!

"Who We Used To Be" to pierwszy studyjny album Jamesa od czasu znakomicie ocenionego "Once Upon A Mind" z 2019 roku, który znalazł się w top 3 listy sprzedaży. Tym razem James współpracował z różnymi producentami, w tym z Jonnym Cofferem, Red Triangle, Jack & Coke i Steve'em Robsonem. Ostatnia kolekcja największych przebojów wokalisty, "The Stars Beneath My Feet", osiągnęła status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy.