James Blunt i Ed Sheeran: od ukradzionego piwa po wielką przyjaźń

2018-02-13 16:46
James Blunt i Ed Sheeran: od ukradzionego piwa po wielką przyjaźń
Autor: materiały prasowe James Blunt

Mają wiele ze sobą wspólnego - styl artystyczny, trasę koncertową, wspólnie wykonane utwory, poczucie humoru, światopogląd i obaj obchodzą urodziny w lutym. Co jeszcze łączy Jamesa Blunta z Edem Sheeranem?

James Blunt obchodzi urodziny 22 lutego, a Ed Sheeran 5 dni wcześniej. Pierwszy z nich to brytyjski artysta z iście angielskim poczuciem humoru, świetny muzyk i uwodzicielski głos. Legenda romantycznych ballad szybko odnalazła wspólny język z najbardziej obecnie popularnym brytyjskim artystą - Edem Sheeranem. Panowie od razu przypadli sobie do gustu, zarówno w kwestii muzycznej, jak i prywatnej.

James Blunt i Ed Sheeran są przyjaciółmi

Okazuje się jednak, że przyjaźń Jamesa i Eda zaczęła się znacznie wcześniej niż wywołane w tabloidach wielkie poruszenie na temat ich wspólnego zdjęcia, na którym... trzymają się za ręce i ogłaszają zaręczyny! Prowokacja, wywołana podczas uroczystości rozdania australijskich Aria Award, udała się znakomicie! Ich przyjacielskich i angielskich żartów nie widać końca! Na rozdaniu Diamond Award, Ed opowiadał o tym, jak mając 14 lat poszedł na koncert Blunta i… ukradł mu butelkę piwa. Te zwierzenia James skwitował w swoim stylu: Ach to stąd masz opryszczkę, ode mnie! 

Ed urodził się w tym samym roku, kiedy James nauczył się grać na gitarze. Starszy kolega zainspirował młodszego do rozpoczęcia kariery muzycznej, z kolei Ed doprowadził do wielkiego powrotu Jamesa. Głośno było o ich wspólnych wykonaniach 'Sacrifice' Eltona Johna, czy „Make Me Better” Jamesa Blunta. Sam Blunt równie otwarcie mówi o tym, że podczas pracy nad swoją ostatnią płytą 'Afterlove' chętnie korzystał z pomocy i rad Eda. 

James Blunt w Polsce! Data, bilety, miejsce

Autor: brak danych

  12 maja 2018 roku w warszawskiej hali Torwar będziemy mogli zobaczyć na żywo wybitnego artystę. James Hillier Bloun, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko artysty, jak chyba żaden inny wokalista na świecie, potrafi pięknie i wzruszająco śpiewać o miłości, pięknych kob

James Blunt: koncert w Polsce

Wielcy romantyczni muzycy naszych czasów myślą nawet o podjęciu wspólnej trasy koncertowej. Na razie James Blunt przyjedzie do Polski w tym roku bez swego przyjaciela. Wystąpi 12 maja w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety można nabywać poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik dostępnych na terenie całego kraju.

Źródło: Materiały Prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze