James Arthur na żywo z drugim singlem z nowej płyty

2016-11-23 18:06
James Arthur na żywo z drugim singlem z nowej płyty
Autor: fot. youtube.com / kanał The X factor Australia James Arthur na żywo z drugim singlem z nowej płyty

James Arthur zaśpiewał po raz pierwszy na żywo drugi singiel ze swojej nowej płyty. Sprawdź, jak wypadł w utworze Safe Inside!

James Arthur ostro promuje swoją nową płytę Back from the Edge. Ostatnio wokalista zaśpiewał po raz pierwszy na żywo drugi singiel pt. Safe Inside. Premiera kawałka w wersji live odbyła się w trakcie gościnnego występu artysty w australijskiej wersji programu X Factor, gdzie w jury zasiadają m.in. Adam Lambert i Iggy Azalea.

James Arthur prezentuje nowy singiel - Safe Inside

Nowa płyta Back From The Edge jest znacznie bardziej zaangażowaną płytą niż jego poprzednie dokonania. James brał udział w każdym etapie jej powstawania, od kompozycji po ostatnie szlify aranżacyjne. „Różnorodna” - to najlepsze określenie muzyki, jaką tu znajdziemy - soul, rock czy hip-hop w wykonaniu Jamesa sprawdza się zawsze. Singlem promującym to wydawnictwo jest ballada Say You Won’t Let Go.  Album w Polsce ukazuje się w wersji standard (14 utworów) i deluxe (18 utworów) - każda z nich zawiera specjalną niespodziankę dla polskich fanów!

 

Tracklista nowej płyty Jamesa Arthura - Back from the Edge:

 1. Back from the Edge
 2. Say You Won’t Let Go
 3. Prisoner
 4. Can I Be Him
 5. I Am
 6. Train Wreck
 7. Safe Inside
 8. Sober
 9. Phoenix
 10. Let Me Love the Lonely
 11. Sermon
 12. Remember Who I Was
 13. Finally
 14. Let Me Love the Lonely

Wersja deluxe zawiera dodatkowe cztery utwory.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze