Jakub Zajączkowski - kim jest finalista Szansy na Sukces 2020?

2020-05-31 11:47 EK
Jakub Zajączkowski - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?
Autor: screen z YouTube/Jakub Zajączkowski Jakub Zajączkowski - kim jest finalistka Szansy na Sukces 2020?

Szansa na sukces to polski program telewizyjny typu talent show, który jest uwielbiany przez wielu widzów. Jednym z finalistów wiosennej edycji Opole 2020 jest Jakub Zajączkowski. Kim jest uczestnik? Więcej informacji poznacie na ESKA.pl.

Jakub Zajączkowski - kim jest finalista Szansy na Sukces 2020? Takie informacje ciekawią z pewnością niejedną osobę. Jakub jest jednym z uczestników muzycznego talent-show Szansa na Sukces. Opole 2020. Ma 28 lat, urodził się w Działdowie, a obecnie mieszka w Olsztynie. Uczył się w Technikum Gastronomicznym, a teraz pracuje jako doradca klienta w firmie telekomunikacyjnej. Pochodzi z muzycznej rodziny. Tato Jakuba grał na gitarze i śpiewał w podwórkowym zespole - to właśnie on zaszczepił w nim miłość do dobrych brzmień. Aktualnie uczestnik Szansy na Sukces pracuje nad solowym materiałem. Muzyka którą tworzy, to artystyczny poprock z domieszką nowoczesności. Jego głos od zawsze porównywalny był do przeróżnych bluesowych głosów z lat 80, czy 90. Widzowie mogli go również zobaczyć w The Voice of Poland 10.

Jakub Zajączkowski wygrał jeden z odcinków programu Szansa na Sukces. Zaśpiewał wtedy kawałek Obudź się z repertuaru Jary Oddział Zamknięty.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze