Jakub Patecki z dawnej Ekipy Friza zaskoczył fanów. Z Pawbeatsem dokonał wielkiej rzeczy!

i

Autor: Sony Music Poland Jakub Patecki z dawnej Ekipy Friza zaskoczył fanów. Z Pawbeatsem dokonał wielkiej rzeczy!

PREMIERA

Jakub Patecki z dawnej Ekipy Friza zaskoczył fanów. Z Pawbeatsem dokonał wielkiej rzeczy!

2023-12-13 12:44

Pawbeats i Patec nagrali klip na 6000 m n.p.m. "Skit o Himalajach" to prawdopodobnie najwyżej nagrany polski teledysk wszech czasów. Ujęcia do klipu powstawały na szczytach Ama Dablam, Island Peak i Gokyo Ri.

W październiku tego roku Marcin Pawłowski i Jakub Patecki wyruszyli w Himalaje by zdobyć trudny technicznie szczyt Ama Dablam o wysokości 6812 m n.p.m. Podczas ponad studwudziestokilometrowej wędrówki nagrywali ujęcia do “Skitu o Himalajach”, który promuje najnowszy album bydgoskiego producenta o tytule DZIENNA. W momencie premiery teledysku podróżnicy udostępnili filmy ze wspinaczki na swoich kanałach YouTube - PatecWariatec oraz PAWTRIPS.

Sara Chmiel wprawia w świąteczny nastrój. Piosenka "Spadł śnieg" ogrzeje wasze serca!

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Kuba Patecki to obecnie jeden z czołowych twórców internetowych tworzących filmy podróżnicze. Jego kanał śledzi niemal 1,5 miliona użytkowników. Do tej pory Pawbeats nie zdradził całej listy gości ani utworów z jego nowego albumu. Preorder „DZIENNEJ” dostępny jest w trzech formach - CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „MYSTERY BOX”, której zawartość jest nieznana. Premiera płyty jest przewidziana na 19 stycznia 2024.

Patec i Pawbeats - teledysk 

Pawbeats - płyta Dzienna

Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.