Jakub Dąbrowski doprowadził do łez trenerów The Voice. Teraz wydał debiutancki singiel

2020-03-27 15:23 MK
Jakub Dąbrowski
Autor: YouTube/Jakub Dąbrowski

The Voice of Poland to program, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród telewidzów. Nic dziwnego - to właśnie w nim swoje kariery muzyczne rozpoczęło wielu utalentowanych wykonawców, którzy odnoszą obecnie sukces za sukcesem. Jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników 10. edycji programu był Jakub Dąbrowski. Wokalista zaprezentował właśnie swój debiutancki singiel. Posłuchacie go na ESKA.pl.

Jakub Dąbrowski to bez wątpienia jedno z największych objawień dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland - programu, który wylansował wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. To właśnie w nim, swoje pierwsze sceniczne kroki stawiali między innymi Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz czy Alicja Szemplińska - niedoszła reprezentantka naszego kraju na Eurowizji 2020.

Dziesiąta edycja polskiej odsłony cieszącego się popularnością na całym świecie formatu przyniosła wiele zaskoczeń. Pierwszym z nich było zaangażowanie nowych jurorów. Po raz pierwszy w roli trenerów sprawdzili się Margaret oraz Kamil Bednarek. Jubileuszowa odsłona The Voice of Poland obfitowała również w wiele talentów. Jednym z uczestników, którzy świetnie poradzili sobie na Przesłuchaniach w ciemno był Jakub Dąbrowski. Artysta wykonał utwór z repertuaru Christiny Perri - A Thousand Years, a w jego stronę odwrócili się wszyscy. Chłopak wybrał, że chce jednak kontynuować swoją przygodę u boku Michała Szpaka. Wybór okazał się być trafny - Jakub, dzięki swojemu trenerowi, dotarł aż do etapu półfinałów.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jakub Dąbrowski - piosenka

Po niespełna czterech miesiącach od zakończenia programu The Voice of Poland, Jakub Dąbrowski w końcu zaprezentował swój debiutancki, w pełni autorski singiel. Kompozycja nosi tytuł Bezchmurne Równania i zapowiada pierwszy w karierze album zdolnego wokalisty - Inklinacja. Piosenką zachwyciła się koleżanka Jakuba z programu - Alicja Szemplińska! Czy Jakub Dąbrowski odniesie podobny sukces i dołączy do grona gwiazd, które zrobiły karierę po udziale w talent show?

Najnowsze