przyjaźń

i

Autor: Pixabay.com

Jakim jesteś typem przyjaciela według swojego znaku zodiaku?

2020-10-29 14:46

Bliźnięta nie mają czasu na prawdziwe przyjaźnie, a baran za kumpli da się pokroić! Już na ESKA.pl sprawdzamy, jakim typem przyjaciela jesteś według swojego znaku zodiaku! Zobacz, jakie cechy wyróżnia się u ciebie, jeśli chodzi o przyjaźń i zobacz, czy sam marzyłbyś o przebywaniu w towarzystwie z kimś takim, jak Ty!

Przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka i choć dla każdego z nas przyjaźń ma inną definicję, trudno jest bez niej żyć. Dzisiaj przyglądamy się jej od nieco innej strony, ponieważ od strony astrologicznej! Jak wygląda przyjaźń dla wszystkich znaków zodiaku i jakim typem przyjaciela jest każdy z nich? Jak wiemy wyróżniamy 12 znaków zodiaków, które diametralnie się od siebie różnią. Między innymi, to dzięki nim mamy innych charakter i nieodłączne cechy osobowości, które idą za danym znakiem. Otóż astrologia patrzy na to z perspektywy czterech żywiołów, takich jak powietrze, ziemia, ogień oraz woda. Znaki zodiaku umieszczone są właśnie w tych czterech różnych kategoriach, dzięki czemu różnie reagują na te same sytuacje, mają inny temperament i odmienne cechy charakteru. Jakim więc typem przyjaciela jesteś ty biorąc pod uwagę twój znak zodiaku? Już na ESKA.pl przygotowaliśmy przyjacielski horoskop, który zdradzi ci, co w relacji z drugą osobą jest dla ciebie szczególnie istotne.

Znaki zodiaku. Jakie cechy ma Byk, Skorpion lub Strzelec? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Raz się żyje to dewiza życiowa...

Jakim jesteś przyjacielem - znaki zodiaku 

 • Rak - osoby spod tego znaku darzą innych największym zaufaniem już na etapie dzieciństwa. Jeśli w tamtym czasie nie zawiążą przyjaźni, mogą nie zrobić tego już przez resztę swojego życia. 
 • Ryby - osoby spod tego znaku zodiaku w przyjaźni kierują się swoją intuicją. Polegają na niej w relacji przyjaźni zawsze, niezależnie od sytuacji. Ryby są prawdziwymi przyjaciółmi gotowymi na każde poświęcenie w imię swoich przyjaciół. 
 • Baran - Nie ma rzeczy, której by dla ciebie nie zrobiły. Osoby spod tego znaku za swoich przyjaciół spokojnie dadzą się pokroić i tego samego wymagają w przeciwnym razie!
 • Koziorożec - większość osób spod tego znaku zodiaku lubi najbardziej swoje towarzystwo, więc nie szuka bratniej duszy na siłę. Potrafi jednak dotrzymać słowa i zachować tajemnicę. 
 • Skorpion - osoby spod tego znaku zodiaku są niebywale tajemnicze, nawet w przyjaźni. Możesz powierzyć mu największy sekret, ale nie licz, że opowie ci coś o sobie.
 • Waga - ten znak zodiaku potrafi przyjaźnić się dosłownie z każdym, ponieważ bez dużego grona przyjaciół nie potrafi oddychać! 
 • Lew - wszystkie osoby spod tego znaku zodiaku są w lojalnymi, szczerymi i bardzo radosnymi przyjaciółmi. Swoją obecnością przynoszą słońce, tam gdzie jest burza.
 • Wodnik - zawsze służą dobrą radą i chcą dla swoich przyjaciół jak najlepiej! Traktują ich jak własną rodzinę i martwią się o każdy ich problem, jaki ich napotka.
 • Byk - ten znak zodiaku nie przyjaźni się z byle kim. Bardzo ostrożnie i dokładnie selekcjonuje relacje z innymi ludźmi.
 • Bliźnięta - większość osób spod tego znaku zodiaku nie mają w swoim życiu czasu na przyjaźń, dlatego też bardziej interesują ich płytkie znajomości, które nie wymagają, aż takiego zaangażowania. 
 • Strzelec - Osoby spod tego znaku zodiaku nie szastają swoim zaufaniem do innych, dlatego nie łatwo je zdobyć. Kiedy jednak strzelec jest naszym przyjacielem, jego przyjaźni możemy być 100 procentowo pewni!
 • Panna - to jeden z najszczerszych znaków zodiaków, więc jego można być pewnym. Zawsze powie, co myśli, ale to dlatego, że chce dla nas jak najlepiej! 
Horoskop urodzeniowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE