Jakim jesteś typem przyjaciela według swojego znaku zodiaku?

2020-10-29 14:46
przyjaźń
Autor: Pixabay.com

Bliźnięta nie mają czasu na prawdziwe przyjaźnie, a baran za kumpli da się pokroić! Już na ESKA.pl sprawdzamy, jakim typem przyjaciela jesteś według swojego znaku zodiaku! Zobacz, jakie cechy wyróżnia się u ciebie, jeśli chodzi o przyjaźń i zobacz, czy sam marzyłbyś o przebywaniu w towarzystwie z kimś takim, jak Ty!

Przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka i choć dla każdego z nas przyjaźń ma inną definicję, trudno jest bez niej żyć. Dzisiaj przyglądamy się jej od nieco innej strony, ponieważ od strony astrologicznej! Jak wygląda przyjaźń dla wszystkich znaków zodiaku i jakim typem przyjaciela jest każdy z nich? Jak wiemy wyróżniamy 12 znaków zodiaków, które diametralnie się od siebie różnią. Między innymi, to dzięki nim mamy innych charakter i nieodłączne cechy osobowości, które idą za danym znakiem. Otóż astrologia patrzy na to z perspektywy czterech żywiołów, takich jak powietrze, ziemia, ogień oraz woda. Znaki zodiaku umieszczone są właśnie w tych czterech różnych kategoriach, dzięki czemu różnie reagują na te same sytuacje, mają inny temperament i odmienne cechy charakteru. Jakim więc typem przyjaciela jesteś ty biorąc pod uwagę twój znak zodiaku? Już na ESKA.pl przygotowaliśmy przyjacielski horoskop, który zdradzi ci, co w relacji z drugą osobą jest dla ciebie szczególnie istotne.

Jakim jesteś przyjacielem - znaki zodiaku 

 • Rak - osoby spod tego znaku darzą innych największym zaufaniem już na etapie dzieciństwa. Jeśli w tamtym czasie nie zawiążą przyjaźni, mogą nie zrobić tego już przez resztę swojego życia. 
 • Ryby - osoby spod tego znaku zodiaku w przyjaźni kierują się swoją intuicją. Polegają na niej w relacji przyjaźni zawsze, niezależnie od sytuacji. Ryby są prawdziwymi przyjaciółmi gotowymi na każde poświęcenie w imię swoich przyjaciół. 
 • Baran - Nie ma rzeczy, której by dla ciebie nie zrobiły. Osoby spod tego znaku za swoich przyjaciół spokojnie dadzą się pokroić i tego samego wymagają w przeciwnym razie!
 • Koziorożec - większość osób spod tego znaku zodiaku lubi najbardziej swoje towarzystwo, więc nie szuka bratniej duszy na siłę. Potrafi jednak dotrzymać słowa i zachować tajemnicę. 
 • Skorpion - osoby spod tego znaku zodiaku są niebywale tajemnicze, nawet w przyjaźni. Możesz powierzyć mu największy sekret, ale nie licz, że opowie ci coś o sobie.
 • Waga - ten znak zodiaku potrafi przyjaźnić się dosłownie z każdym, ponieważ bez dużego grona przyjaciół nie potrafi oddychać! 
 • Lew - wszystkie osoby spod tego znaku zodiaku są w lojalnymi, szczerymi i bardzo radosnymi przyjaciółmi. Swoją obecnością przynoszą słońce, tam gdzie jest burza.
 • Wodnik - zawsze służą dobrą radą i chcą dla swoich przyjaciół jak najlepiej! Traktują ich jak własną rodzinę i martwią się o każdy ich problem, jaki ich napotka.
 • Byk - ten znak zodiaku nie przyjaźni się z byle kim. Bardzo ostrożnie i dokładnie selekcjonuje relacje z innymi ludźmi.
 • Bliźnięta - większość osób spod tego znaku zodiaku nie mają w swoim życiu czasu na przyjaźń, dlatego też bardziej interesują ich płytkie znajomości, które nie wymagają, aż takiego zaangażowania. 
 • Strzelec - Osoby spod tego znaku zodiaku nie szastają swoim zaufaniem do innych, dlatego nie łatwo je zdobyć. Kiedy jednak strzelec jest naszym przyjacielem, jego przyjaźni możemy być 100 procentowo pewni!
 • Panna - to jeden z najszczerszych znaków zodiaków, więc jego można być pewnym. Zawsze powie, co myśli, ale to dlatego, że chce dla nas jak najlepiej! 
Horoskop urodzeniowy
Najnowsze