Jakie wykształcenie ma sanah? Odniosła sukces, ale i tak bardzo się uczyła!

i

Autor: Magic Records Poland Jakie wykształcenie ma sanah? Odniosła sukces, ale i tak bardzo się uczyła!

SUKCES NIE TYLKO DZIĘKI TALENTOWI

Jakie wykształcenie ma sanah? Odniosła sukces, ale i tak nie odpuszczała nauki!

2024-04-26 10:15

Życie prywatne sanah bardzo interesuje fanów, ale także osoby, które po prostu kojarzą tą gwiazdę oraz jej muzykę. Ona sama chętnie dzieli się swoimi opowieściami z życia na wyjątkowych koncertach, które cieszą się ogromną popularnością. Internautów ciekawi, kim jest jej mąż, rodzice, ale są również ciekawi, jaką ona sama wybrała drogę. Artystka ma wielki muzyczny talent i niektórzy mocno się zdziwią, że wybrała taki kierunek studiów mając i tak wielki, wrodzony, muzyczny talent. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. sanah - wykształcenie, szkoła

Jakie wykształcenie ma sanah? Szkoła, którą ukończyła popularna gwiazda polskiej sceny muzycznej jest bardzo wymagająca i trzeba wykazać się ogromnymi umiejętnościami oraz wiedzą. Sporo na pewno zyskała kończąc ten konkretny kierunek na uczelni wyższej. Warto przypomnieć, że artystka zauważona została w wieku 22 lat, dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Od lat cechuje ją niepowtarzalny styl pisania piosenek, a w warstwie tekstowej z wdziękiem, radością i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją. Z każdą kolejną płytą potwierdziła swój talent umacniając jednocześnie pozycję na rynku muzycznym. To my przeprowadziliśmy pierwszy radiowy wywiad z początkującą wtedy gwiazdą.

Taki problem ma sanah. Ujawniła, czego się najbardziej boi i wprawiła w osłupienie

Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

sanah - wykształcenie, szkoła

Nieustannie internauci żyją tym, jakie wykształcenie ma Doda. Okazuje się również, że fani często też pytają o szkoły, jakie ukończyła wykonawczyni hitu "Szampan", "Melodia", "Proszę pana", czy "No Sory". Miłość do muzyki przejawiała od najmłodszych lat. W szóstym roku życia rodzice zapisali ją do szkoły muzycznej, a rok później zaczęła naukę gry na skrzypcach. W piątej klasie szkoły podstawowej uczyła się gry na fortepianie. Z pewnością już wtedy nauczyciele widzieli w niej ogromny talent.

sanah między rokiem 2004 a 2013 chodziła do Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. Później przez trzy następne lata uczyła się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Zenona Brzewskiego w Warszawie. W czerwcu 2019 obroniła pracę licencjacką w klasie skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, a dokładnie dwa lata później, w czerwcu 2021, na tej samej uczelni uzyskała magisterium w zakresie instrumentalistyki.

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

Zuzanna Grabowska na pewno również bez szkoły odnosiłaby ogromne sukcesy w muzyce. Z drugiej strony na pewno broniąc tytuł magistra wyniosła ogromną lekcję, z której korzysta przy codziennej twórczości hitów!

Tak mieszka sanah - te zdjęcia ujawniają prywatny kąt gwiazdy