Jakie studia powinieneś wybrać? Przekonaj się już teraz! [QUIZ]

2021-05-07 9:40
Jakie studia powinieneś wybrać? Przekonaj się już teraz! [QUIZ]
Autor: canva.com Jakie studia powinieneś wybrać? Przekonaj się już teraz! [QUIZ]

Studia to czas, gdy każdy z nas musi zdecydować, jaką chciałby podjąć ścieżkę kariery. Młodzi ludzie pragną zdobyć wyższe wykształcenie, a jednocześnie poszerzyć swoje horyzonty tak, by stać się atrakcyjnymi na rynku pracy. Wybór odpowiedniego kierunku nie jest jednak prosty. Jakie studia powinieneś wybrać? Sprawdź w naszym quizie na ESKA.pl!

Studia to nie tylko rozpoczęcie kolejnego etapu nauki, ale prawdziwe wejście w dorosłe życie. Poznajemy nowych przyjaciół, rozwijamy nasze zainteresowania i przygotowujemy się do przyszłej pracy. Wiele osób stara się również już teraz łączyć naukę i pracę dorywczą. Jaki kierunek studiów byłby odpowiedni dla ciebie? Sprawdzić możesz to już teraz w naszym quizie!

Matura 2021: ZMIANY i WYMAGANIA. Jak będzie wyglądać matura? [5 RÓŻNIC]

Dariusz Kulma zdradza pewniaki na maturze 2021 z matematyki. Zobacz, jak policzyć te zadania!

Quiz - jakie studia są dla ciebie? 

Nie wiesz, jakie studia byłyby dla ciebie odpowiednie? Rozwiąż nasz quiz i się przekonaj! Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Powodzenia! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze