Jak zrobić hit, czyli jak naprawdę powstają przeboje? [VIDEO]

2013-01-08 14:05

Jak zrobić hit, który podbije szczyty list przebojów? W sieci pojawił się właśnie film, ukazujący jak ciężkie jest życie dźwiękowca w czasach, gdy śpiewać każdy może. Zobacz najnowszy hit internetu - na Eska.pl!

Jaki jest przepis na hit, który podbije szczyty list przebojów? Wcale nie trzeba umieć śpiewać! Wystarczy odpowiednia obróbka przez techników dźwięku.

Okazuje się, że tworzyć przeboje może każdy, choćby nie miał głosu i fałszował - taki wniosek można wyciągnąć oglądając nowy hit internetu pokazujący ciężką pracę dźwiękowców w studio ze średnio utalentowaną wokalistką!

>>> Jak ONI fałszują! Enrique Iglesias, Lady Gaga, Rihanna, Britney Spears i spółka! Posłuchajcie i zobaczcie video z wpadkami gwiazd! [VIDEO]

Zobacz nowy hit internetu, pokazujący jak powstają współczesne przeboje - na Eska.pl!>>> Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend to hit ostatnich tygodni! Radek Liszewski będzie gościem videoczatu Eska.pl w środę 9.01.2013 o 18:30. Czekamy na Wasze pytania!

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze