Jak zmienić kciuk w aplikacji Messenger na emotikonę? [PORADNIK KROK PO KROKU]

i

Autor: canva.com Jak zmienić kciuk w aplikacji Messenger na emotikonę? [PORADNIK KROK PO KROKU]

Jak zmienić kciuk w aplikacji Messenger na emotikonę? [PORADNIK KROK PO KROKU]

2021-01-04 13:58

W trakcie konwersacji w aplikacji Messenger, możecie zmienić kciuk, który znajduje się w dolnym prawym rogu, na dowolną emotikonę. Wiele osób zastanawia się, jak to zrobić. W artykule poniżej, przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik krok po kroku.

Jak zmienić kciuk w aplikacji Messenger na emotikonę? Wiele osób nie wyobraża sobie konwersacji w świecie online, bez używania emotikonek, które wyrażają naszą aktualną emocję. Większość jest na tyle uzależniona, że gdy odpisuje im znajoma osoba bez użycia emoji, wtedy uważamy, że coś się stało, bądź czymś ją uraziliśmy. Aplikacja Messenger, postanowiła udostępnić użytkownikom zmianę kultowego kciuka do góry, na wybraną przez nas emotkę. W ten sposób, możemy w prosty i szybki sposób odpowiedzieć na wiadomość. Jak to zrobić?

ESKA XD #013

Messenger: jak zmienić kciuk na emoji?

Z aplikacji Messenger najczęściej korzystamy na naszych smartfonach. Dzięki temu, możemy być w kontakcie ze znajomymi, przyjaciółmi lub rodziną. Jeżeli jednak chcemy zmienić w konwersacji z daną osobą ikonkę emocji z kciuka do góry na inną, to przygotowaliśmy dla Was poradnik krok po kroku jak to zrobić.

Krok 1

Włącz aplikację Messenger na swoim telefonie.

Krok 2

Znajdź osobę z którą korespondujesz, aby móc zmienić ikonkę emocji.

Krok 3

Wejdź w konwersację i naciśnij jej imię i nazwisko u góry ekranu.

Krok 4

W menu ustawień, kliknij w emoji.

Krok 5

Ustaw dowolną emotikonę i... gotowe.