Jak zdobyć lajki na Instagramie? Oto 5 pomysłów na powiększenie zasięgów!

2022-08-14 22:09
Jak zdobyć lajki na Instagramie? Oto 5 pomysłów na powiększenie zasięgów!
Autor: Pixabay Jak zdobyć lajki na Instagramie? Oto 5 pomysłów na powiększenie zasięgów!

Marzy Ci się sława na Instagramie, ale nie wiesz jak zwiększyć swoje zasięgi? Chcesz wiedzieć, jak lajki na Instagramie? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Lajki na Instagramie to coś, czego pragną niemal wszyscy internauci. Popularność w social mediach przynosi bowiem wiele benefitów, jednak wcale nie jest tak łatwa do osiągnięcia. Jak zwiększyć swoje zasięgi w sieci i zdobyć więcej lajków na Instagramie? Wyjaśniamy.

ZOBACZ TAKŻE: Jak zarabiać w mediach społecznościowych? 5 praktycznych pomysłów

Jak zdobyć lajki na Instagramie? Oto 5 pomysłów na powiększenie zasięgów!

Poniżej znajdziecie naszych 5 propozycji, co zrobić, by zdobyć dużo lajków na Instagramie. Podkreślamy jednak, że są to tylko nasze pomysły, nie pewny instruktaż, który zagwarantuje wam wysokie zasięgi. 

Lajki na Instagramie - publikuj wysokiej jakości zdjęcia

Nie musisz od razu kupować niebotycznie drogiego sprzętu - telefon z dobrym aparatem powinien wystarczyć (przynajmniej na start). Zadbaj jednak o to, by były one dobrze oświetlone i wykadrowane, a także, by jakością nie przypominały robionych żelazkiem. Wysoka jakość zdjęć przykuwa bowiem uwagę, gdyż kojarzy się z ambitnym i starannie prowadzonym kontentem, co przyciągnie pod twoje skrzydła większą ilość widowni. 

Lajki na Instagramie - publikuj oryginalny kontent

Każdy zna określenie Instagramowe dziewczyny. Odnosi się to do faktu, iż wiele użytkowniczek tego serwisu kreuje swój wizerunek, oraz profil w niemal identyczny sposób. By zyskać nowych obserwujących oraz lajki, musisz wyróżnić się z tłumu, publikując oryginalne i jedyne w swoim rodzaju treści.

Lajki na Instagramie - używaj hashtagów 

Hashtagi zwiększają twoje zasięgi i szanse na to, że kolejne osoby zaobserwują twój profil. Jest jednak kilka zasad, których musisz przestrzegać. Po pierwsze - publikuj je w komentarzach, nie opisach zdjęć. Co więcej, badania wskazują, że posty okraszone 9 hashtagami są znacznie bardziej angażujące.

Lajki na Instagramie - oznaczaj swoją lokalizację

Wielu użytkowników Instagrama wyszukuje kontentu właśnie po lokalizacji. Zawsze zatem oznaczaj ją w swoich postach - wtedy zdobędziesz więcej lajków. 

Lajki na Instagramie - komentuj i lajków posty innych użytkowników

Po pierwsze - większość z nich na pewno Ci się za to odwdzięczy, robiąc to samo. Po drugie - ich obserwujący zauważą wówczas twój profil, co zwiększa szansę na przyrost widowni i co za tym idzie - lajków.

ZOBACZ TAKŻE: Twój partner TEGO nie robi w mediach społecznościowych? To znak, że może cię zdradzać!

Sonda
Facebook, TikTok czy Instagram - którą apkę lubisz najbardziej?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze