Jak zdobyć bilety na koncert Justina Biebera, które są wyprzedane?

2016-02-17 16:22
Jak zdobyć bilety na koncert Justina Biebera, które są wyprzedane?
Autor: Fot. Instagram Koncert Justina Biebera w Polsce odbędzie się 11 listopada 2016 roku

Justin Bieber już w listopadzie 2016 roku wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej Purpose World Tour. Bilety na występ Kanadyjczyka w Krakowie wyprzedały się jak świeże bułeczki. Nie zdążyliście kupić biletów, a Waszym marzeniem jest zobaczyć Jutstina na żywo? Na ESKA.pl piszemy, jak zdobyć bilety na koncert Justina Biebera, które są już wyprzedane?

Koncert Justina Biebera w Polsce to ogromna niespodzianka dla wszystkich Beliebers. Kanadyjski wokalista po raz pierwszy wystąpił w w naszym kraju w 2013 roku. Koncert odbył się wtedy w Łodzi. Tym razem autor takich hitów, jak Sorry, Love Yourself, czy What Do You Mean zawita do Krakowa i zagra w Tauron Arenie. Podczas trasy koncertowej Purpose World Tour wokalista będzie promował swój ostatni krążek, który ukazał się 13 listopada 2015 roku. Chociaż koncert Justina Biebera w Polsce odbędzie się dopiero w 11 listopada 2016 to sprzedaż biletów ruszyła już pod koniec 2015 roku. Wejściówki na imprezę rozeszły się w błyskawicznym tempie. W chwili obecnej dostępne są jedynie najdroższe bilety w cenach 1425 - 3605 zł. Jednak pula tych wejściówek jest bardzo ograniczona.

>> Grammy 2016 - Justin Bieber z braciszkiem na czerwonym dywanie. Mały Jaxon skradł show Justinowi!

Justin Bieber - bilety

Co więc mają zrobić osoby, które marzą o tym, by znaleźć się na koncercie Justina Biebera, a nie zdążyły kupić biletów. Na ESKA.pl przygotowaliśmy kilka podpowiedzi:

  • Konkurs, w którym można wygrać bilety na koncert Justina Biebera w Krakowie

Jedną z możliwości zdobycia wejściówek na koncert kanadyjskiego gwiazdora jest wzięcie udziału w konkursie kina sieci Multikino i Agencji Prestige MJM, która organizuje koncert. Szczegóły konkursu zostaną podane 17.02.2016. Szczegóły konkursu podamy, jak tylko regulamin zostanie zaprezentowany na stronie Multikina lub MJM Prestige. Zadaniem konkursowym jest napisanie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Na jaki film wybralibyście się z Justinem Bieberem do Multikina i dlaczego?  >> REGULAMIN AKCJI "Konkurs filmowy z Justinem Biberem"

  • Bilety od partnerów wydarzenia

Istnieje również możliwość, że stacja radiowa lub telewizyjna, która jest partnerem medialnym wydarzenia posiada pulę biletów, które jeszcze przed koncertem będzie chciała przekazać fanom Justina Biebera np. w drodze konkursu lub losowania.

  • Ostatnia pula biletów przed koncertem Justina Biebera w Polsce

Czamami organizatorzy koncertów zostawiają niewielką pulę biletów na koncert, które trafiają do sprzedaży na chwile przed występem artysty. Czy tak będzie w przypadku koncertu Justina Biebera? To okaże się prawdopodobnie w drugiej połowie roku.

Justin Bieber nagrywa kolejne płyty, występuje na największych scenach i wywołuje kontrowersje. Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się, jak zaczął swoją karierę:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze