Jak wygląda Wigilia u Ali i Oli Tracz? Nowy teledysk dziewczyn rozczuli każdego

Ala Tracz
Autor: YouTube/Ala & Ola Tracz Official

Ala i Ola Tracz zaprosiły swoich fanów do wigilijnego stołu i wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą teledysku do piosenki Święta to radości czas, którego akcja rozgrywa się właśnie 24 grudnia. Zobaczcie urocze wideo sióstr Tracz, które z pewnością sprawi, że poczujecie się, jakby już były święta.

Ala i Ola Tracz zadbały o to, by ich fani poczuli już magię świąt. Reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2020 nie próżnuje i już dzień po finale, w którym zajęła dziewiąte miejsce, zaprezentowała swój najnowszy utwór nagrany ze starszą siostrą Olą, którą widzowie również mogą kojarzyć z show The Voice Kids. Utwór zatytułowany Święta to radości czas miał swoją premierę w programie Pytanie na śniadanie, a tylko na ESKA.pl mogliście zobaczyć przedpremierowe zdjęcia z wideoklipu, który zadebiutował na kanale zdolnych wokalistek.

W najnowszym teledysku Ala i Ola Tracz zaprosiły nas do wspólnego celebrowania nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Świecąca choinka, nakryty stół, goście i wspólne świętowanie - za tymi obrazkami tęskni już chyba każdy z nas. Dobra wiadomość jest taka, że do Wigilii zostało już niewiele czasu. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i jej siostra zadbały o to, byście poczuli magię świąt już teraz.

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala Tracz zaprasza na Wigilię

Siostry Tracz poczuły już klimat świąt. W swoim najnowszym teledysku do piosenki Święta to radości czas udowodniły, że jej tytuł jest rzeczywiście bardzo adekwatny, bowiem radości w nim nie brakuje. Pod choinką na Alę czekał wyjątkowy prezent. Zobaczcie najnowsze dzieło młodych wokalistek, które mają już na swoim koncie jeden duet - Przed nami cały świat. Na pewno poczujecie już tę magię!

Najnowsze