Savicki

i

Autor: Materiały prasowe

Savicki

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy, jeśli Twoja ukochana nie nosi biżuterii? Znamy odpowiedź

2024-05-29 14:45 Materiał sponsorowany

Dzień, w którym zamierzasz oświadczyć się Twojej drugiej połówce, zbliża się wielkimi krokami? Nic więc dziwnego, że na samą myśl serce szybciej bije. Zanim jednak zadasz jedno z najważniejszych pytań w swoim życiu, zastanów się, jaki pierścionek zaręczynowy przypadnie do gustu wybrance. Twoja ukochana nie nosi biżuterii? Niech więc krążek od Ciebie będzie tym, co doda blasku jej życiu!

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy? To wcale nie jest trudne!

Wielu mężczyzn przed oświadczynami zachodzi w głowę, jak wybrać pierścionek zaręczynowy. A tymczasem w przypadku kobiet, które noszą biżuterię, zadanie jest bardzo proste. Wystarczy tylko wnikliwie przyjrzeć się stylowi błyskotek, aby wiedzieć, jaki model będzie tym, który podbije serce przyszłej narzeczonej. Jeśli jednak Twoja druga połówka nie gustuje w tego typu dodatkach, sprawa nieco się komplikuje. Ale tylko pozornie. Wystarczy, że poznasz dosłownie kilka wskazówek, a przekonasz się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Dopasuj kolor pierścionka zaręczynowego do karnacji ukochanej

Na początek określ rodzaj kruszcu pierścionka zaręczynowego. Podpowiadamy, że zdecydowanie najtrafniejszym wyborem jest złoto. Jest szlachetne, trwałe i symbolizuje niekończącą się miłość. A dodatkowo jest bardzo wytrzymałe. To istotne, ponieważ Twoja ukochana będzie nosić pierścionek na co dzień.

Kolejnym krokiem jest wybór koloru złota. Jeśli Twoja wybranka nie nosi biżuterii, może warto dopasować odcień do karnacji? Dla kobiet o bardzo jasnej skórze, która przy pierwszym kontakcie ze słońcem robi się czerwona, dobrym wyborem są chłodne kolory. A to oznacza, że pierścionek zaręczynowy z białego złota będzie strzałem w dziesiątkę. Twoja ukochana ma jasną karnację, lecz szybko opala się na piękny, złoty kolor? Możesz więc śmiało sięgnąć po pierścionek z żółtego albo różowego złota. To także dobry wybór dla kobiet o ciemniejszej karnacji. Pod warunkiem że nie ma ona oliwkowego odcienia – wówczas najlepiej postawić na klasykę, czyli żółte złoto.

Savicki

i

Autor: Materiały prasowe Klasyczny pierścionek zaręczynowy spodoba się większości pań

Ponadczasowe i eleganckie – minimalistyczne pierścionki zaręczynowe  

Wiesz już, czym kierować się przy wyborze koloru złota, czas więc przyjrzeć się formie pierścionka. Powiedzmy sobie szczerze: szeroki wybór produktów może przyprawić o zawrót głowy. I chociaż wiele modeli dosłownie urzeka swoim kunsztem, kobiecie, która na co dzień nie nosi biżuterii, do gustu przypadnie prosty pierścionek zaręczynowy typu Soliter, który znajdziesz w internetowym sklepie Savicki

Kieruj się zasadą mniej znaczy więcej – moda na minimalizm trwa w najlepsze i nic nie wskazuje, że miałaby przeminąć. Elegancki pierścionek zaręczynowy z jednym oczkiem świetnie się w nią wpisuje.

Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym – jaki wybrać?

Na koniec pozostaje już tylko wybór kamienia szlachetnego. W tej kategorii palma pierwszeństwa przypada diamentom. W końcu nie bez powodu mówi się, że są wieczne – tak jak miłość, która połączyła Cię z ukochaną. Neutralny kolor wspaniale komponuje się z różnymi stylizacjami. A perfekcyjnie wykonany szlif sprawia, że pierścionek zaręczynowy z brylantem wspaniale odbija refleksy światła i mieni się feerią barw.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na inne kamienie szlachetne. Możesz kierować się ich symboliką albo po prostu kolorem. Ciepłe barwy klejnotów będą pięknie współgrać z żółtym i różowym złotem, chłodne – z białym. Co ważne, pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, szafirem czy rubinem z pewnością zachwyci Twoją wybrankę i stanie się kopalnią pięknych wspomnień – szczególnie jeśli umieścisz na nim grawer w postaci sentencji, cytatu czy wersu piosenki.

Savicki

i

Autor: Materiały prasowe Elegancki pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem zachwyca prostolinijnym pięknem

Gottfried Keller zwykł mawiać, że jeden dzień może być perłą. Dzień zaręczyn jest jedną z najszlachetniejszych. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o detale i o to, co najważniejsze – czyli piękny pierścionek dla ukochanej, opakowany w uczucia płynące prosto z serca.