Jak ukryć liczbę lajków na Instagramie i Facebooku? Teraz to możliwe! [INSTRUKCJA]

2021-06-06 13:51
Instagram
Autor: Natalia Seliverstova/Sputnik/EAST NEWS

Nie chcecie, by inni mogli zobaczyć, ile wasze posty zgromadziły lajków? A może zauważyliście, że za dużo uwagi przywiązujecie do tego, jakimi wynikami mogą pochwalić się wasi znajomi? Bez względu na powód już teraz możecie ukryć liczbę lajków zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Krok po kroku wyjaśniamy, jak to zrobić.

Jak ukryć polubienia na Facebooku i Instagramie? Zapewne wielu z was zauważyło, że pod niektórymi postami publikowanymi w serwisach społecznościowych nie jest widoczna liczba lajków. Zamiast zobaczyć pełne liczby, możemy poznać nick tylko jednej z grona osób, które zdecydowały się na pozostawienie serduszka pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Pozostali użytkownicy oznaczeni są jako inni. Zaskakujące może wydać się to, że opcja ta jest widoczna tylko w przypadku niektórych kont. No właśnie - Facebook i Instagram wprowadziły nową funkcję, ale jest ona dostępna tylko dla chętnych.

Jeśli nie chcecie, by inni widzieli, ile polubień wygenerował wasz post, możecie zmienić ustawienia i sprawić, że informacja o liczbie zdobytych lajków będzie widoczna tylko dla was. Jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy kilka kroków, by cieszyć się nową, tak bardzo wyczekiwaną przez wielu użytkowników funkcją. Poniżej wyjaśniamy, co zrobić, by ukryć polubienia zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie.

Instagram - jak ukryć polubienia? 

Instagram to serwis, gdzie liczba zdobytych lajków liczy się najbardziej. Influencerzy i nie tylko prześcigają się o to, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób ze swoimi postami. Jeśli jednak nie chcecie, by inni widzieli liczbę waszych polubień lub nie interesuje was, ile serduszek zdobył post innego użytkownika, zmieńcie ustawienia. 

  • Wejdź w Ustawienia
  • Wejdź w zakładkę Prywatność
  • Wybierz Posty
  • Zaznacz opcję Ukryj liczby polubień i wyświetlenia

Facebook - jak ukryć polubienia? 

Co ciekawe, również na Facebooku można ukryć liczbę polubień do postów i zdjęć. 

  • Wejdź w Ustawienia
  • Zjedź na dół i wybierz zakładkę Preferencje dotyczące reakcji
  • Ukryj liczbę reakcji w postach innych osób i/lub w twoich postach
Instagram - sztuka czy erotyka?
Najnowsze