Jak tańczyć do Blurred Lines - Robina Thicke i Pharella Wiliamsa? Zobacz układ taneczny do popularnego hitu! [VIDEO]

2013-06-26 20:59

Blurred Lines to najnowszy przebój Robina Thicke i Pharella Williamsa. Ta piosenka nie tylko doskonale wpada w ucho, ale także nadaje się do  ćwiczeń! Na Eska.pl możecie obejrzeć układ choreograficzny przygotowany przez Lauren Fitz.  

Boom na aktywność fizyczną trwa! Zbliżają się wakacje i co raz więcej osób chce przywitać je ze szczupłą i wysportowaną sylwetką. Furorę robią publikowane w internecie programy z ćwiczeniami, a ich twórcy stali się prawdziwymi gwiazdami! Chyba trudno byłoby znaleźć kogoś, kto chociaż raz nie słyszałby o najpopularniejszej polskiej trenerce fitness Ewie Chodakowskiej. Jeżeli nie przepadacie za tradycyjnymi ćwiczeniami, mamy dla was coś specjalnego! W sieci pojawił się układ choreograficzny, który można wykorzystać w wielkim przeboju Robina Thicke i Pharella Williamsa Blurred Lines. Jeżeli lubicie tańczyć, a przy okazji chcecie trochę się poruszać musicie to zobaczyć!

 >>> Do tych piosenek ćwiczy Ewa Chodakowska!

Lauren Fitz to amerykańska instruktorka fitness, która na swoich zajęciach opracowuje układy choreograficzne do znanych przebojów. Uczestnicy jej zajęć nie tylko rzeźbią sylwetkę, ale także doskonale się bawią w rytmie największych hitów! Instruktorka ma kanał na YouTube, na którym publikuje filmy ze swoich zajęć. Teraz wy również możecie tańczyć razem z nią! Co sądzicie o choreografi do Blurred Lines? Czekamy na wasze opinie na Eska.pl!

Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. Pharell Williams (choreografia Lauren Fitz)Nie czytałeś jeszcze?

ESKA Music Awards 2013 - Nelly Furtado główną gwiazdą EMA 2013

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze