Jak NAPRAWDĘ wyglądały gwiazdy na Met Gali? Tiktokerka pokazała kulisy "idealnych" cer celebrytów

2022-05-05 13:14
Olivia Rodrigo na Met Gala 2022
Autor: East News

Met Gala to jedno z największych modowych świąt na świecie zrzeszające najważniejsze ikony stylu. Co roku po kolejnej jej edycji świat obiegają zdjęcia gwiazd ubranych w kreacje, które planują na tę okazję miesiącami. Wszystko z pozoru jest idealne, jednak, no właśnie - z pozoru. Tiktokerka pokazała twarze celebrytów, które na zdjęciach wyglądają nieskazitelnie, ale w rzeczywistości.. To prawdziwa maska.

Met Gala to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych. Na zaproszenie na "modowe Oscary liczyć mogą tylko ci najlepiej ubrani i oczywiście związani z show-biznesem. Co roku po pierwszym poniedziałku maja świat obiegają zdjęcia z Metropolitan Museum of Arts, gdzie popis stylu pokazali największe gwiazdy. Wszyscy są doskonale wystylizowani, umalowani i uczesani przez najlepszych specjalistów. Okazuje się jednak, że to wszystko wygląda tak tylko na zdjęciach.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Met Gala 2022

Tiktokerka Elena Carroll postanowiła przyjrzeć się bliżej znanym i lubianym. Dotarła do nieretuszowanych zdjęć z tego spotkania i postanowiła podać je dalej. Czego dowiedzieli się fani? Że nie wszystko złoto, co się świeci. Gwiazdy, nawet te największego formatu, również mają "fakturę" skóry. Na zdjęciach widać więc przykryte dość dużą ilością makijażu wypryski, zmarszczki czy wszelkie nierówności.

Skin facture gwiazdy - o co chodzi?

Na TikToku powstał nowy trend, który opiera się na doszukiwaniu "skin facture" gwiazd. Co to oznacza? Media przyzwyczaiły nas do tego, że znani i lubiani są nieco bardziej "wygładzani" makijażem i retuszem zdjęć, niż zwykłe osoby. Ciałopozytywne tiktokerki pokazując zdjęcia celebrytów bez retuszu chcą pomóc młodym fankom z podbudowaniu poczucia własnej wartości. Niezależnie od tego ile pieniędzy się ma i jak drogich kosmetyków się używa - każdemu może pojawić się pryszcz i każdego dopadną zmarszczki.

Sonda
Wiedziałeś, że tak naprawdę wyglądały gwiazdy na Met Gali?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze