Jak naprawdę nazywa się Oliwka Brazil? Tej informacji o raperce internauci poszukiwali od dawna!

2022-01-18 10:56
Oliwka Brazil
Autor: okładka singla

Za sprawą współpracy ze Smolastym Oliwka Brazil stała się jedną z najpopularniejszych polskich raperek. Do sieci trafił właśnie jej najnowszy singiel Karaluchy, w którym gościnnie pojawia się Białas. Jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie, jak naprawdę nazywa się artystka, to dobrze trafiliście. Jej nazwisko nie jest już żadną tajemnicą.

Oliwka Brazil - prawdziwe imię i nazwisko raperki to informacja, jakiej od dawna poszukują polscy internauci. Trzeba przyznać, że mało który artysta w Polsce może pochwalić się tak głośnym debiutem, jaki miała właśnie autorka hitu Big Mommy. Za sprawą współpracy ze Smolastym, a także kontrowersyjnych tekstów swoich kawałków, Oliwka Brazil stała się prawdziwym fenomenem. Każdy z jej teledysków wygenerował miliony wyświetleń, a artystka zapowiedziała pierwszą w karierze trasę koncertową Big Mommy Tour, która swoim zasięgiem obejmie największe miasta w Polsce. Z pewnością równie wielką popularnością, co poprzednie numery Brazil, cieszyć się będzie efekt jej współpracy z raperem Białasem w postaci singla Karaluchy. Utwór zadebiutował w sieci 18 stycznia, a specjalnie na jego potrzeby Oliwka całkowicie zmieniła image. Po burzy loków nie ma już śladu. Z informacji na temat autorów kawałka, która została opublikowana w serwisach cyfrowych, dowiadujemy się, jak naprawdę nazywa się raperka.

Sonda
Słuchasz piosenek Oliwki Brazil?

Jak nazywa się Oliwka Brazil?

Do tej pory trudno było znaleźć jakiekolwiek informacje dotyczące kontrowersyjnej raperki. Jej prawdziwe imię i nazwisko nie jest jednak żadną tajemnicą. Artystka tak naprawdę nazywa się Oliwia Bartosiewicz, co można sprawdzić zarówno na YouTubie, jak i w popularnych serwisach streamingowych. Gwiazda woli jednak posługiwać się swoim pseudonimem artystycznym.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze