Jak dziś wygląda Gienek Loska zwycięzca X Factora? Czym się zajmuje?

i

Autor: Fot. East News / VIPHOTO Gienek Loska

Jak dziś wygląda Gienek Loska zwycięzca X Factora? Czym się zajmuje?

2018-07-11 14:25

Genek Loska to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników talent show! Jak dziś wygląda? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Gienek Loska to wybitny muzyk i zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu X Factor. W muzycznym show miał możliwość zaprezentowania swojego niezwykłego talentu. Skromny, spokojny, stonowany i zdolny, szybko zdobył serca widzów w całym kraju. Piosenkarz urodził się na Białorusi, a do Polski przyjechał jeszcze jako nastolatek. Zanim trafił do X Factor wystąpił również w popularnej Szanse Na Sukces

Gienek Loska - co teraz robi? 

Gienek Loska wygrał X Factor w 2011 roku. Od tego czasu minęło już 7 lat. Jak zmienił się piosenkarz? Program okazał się przełomem w jego muzycznej karierze. Udało mu się wydać płytę i rozpoczął koncertowanie po całym kraju. Mimo to nie porzucił on swoich ukochanych występów na ulicy. Nic nie daje mu takiej satysfakcji jak spontaniczny koncert. Nic w tym dziwnego, koło Gienka Loski zawsze zatrzymują się oczarowane tłumy.

Dawid Kwiatkowski jakiego nie znacie! Posłuchaj jak... RAPUJE!

Gienek Loska - jak teraz wygląda? 

Mimo upływu lat Gienek Loska w ogóle się nie zmienia! Wygląda jakby czas nie miał dla niego znaczenia. Poniżej zobaczycie zdjęcie z finału programu i jedną z jego nowszych fotek. Porównajcie sami! 

Jak dziś wygląda Gienek Loska zwycięzca X Factora? Czym się zajmuje?

i

Autor: Fot. East News / MATEUSZ JAGIELSKI Finał X Factor