Jak dobrze znasz polskie gwiazdy? Mało kto zdobędzie komplet punktów! [QUIZ]

2023-01-22 17:36
Sanah, Doda, Roxie
Autor: AKPA

Celebrytyzm na stałe wpisał się już we współczesną kulturę. Internauci uwielbiają śledzić najnowsze plotki oraz doniesienia. Gwiazdy z kolei, chcąc zachować odrobinę prywatności, nie zawsze dzielą się wszystkimi informacjami z ich życia. Sprawdź, jak dobrze znasz polskie gwiazdy. Ostrzegamy - nie będzie łatwo!

Nasz rodzimy show-biznes jest pełen gwiazd, które pokochaliśmy niemal od pierwszego wejrzenia. Uwielbiamy śledzić ich losy oraz kolejne sukcesy. Prawdą jest też to, że niesamowicie interesują nas informacje z ich prywatnego życia oraz sekrety. Chętnie czytamy plotki i przyglądamy się im najnowszym zdjęciom oraz relacjom. Celebryci stali się nieodłącznym elementem współczesnej kultury. Przez to, że ich na pozór idealne życia mogą budzić kompleksy, to chętnie czerpiemy inspiracje z tego, jak się ubierają, co jedzą oraz jaki tryb życia prowadzą. Niektórzy, poprzez obserwację ich świata chcą w pewien sposób oderwać się od tego, co otacza ich na co dzień. Ludzi interesuje niemal wszystko. Od ulubionego koloru po problemy rodzinne i ilość partnerów.

Gwiazdy na początku kariery. Niektórzy są nie do poznania! [GALERIA]

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy? Mało kto zdobędzie komplet punktów!

Pytanie 1 z 9
Która gwiazda została dwukrotnie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze