Jak dobrze móc to wygłosić wszem i wobec: koncerty wracają!

2021-05-21 14:44 Materiał sponsorowany
Sanah
Autor: Empik Bilety

Tak, jest to całkowita prawda. W gąszczu ogłoszeń łatwo zaginąć i przegapić koncert swojego ukochanego zespołu lub artysty. Właśnie dlatego Empik Bilety selekcjonuje najciekawsze wydarzenia i dostarcza Wam konkretny kulturalny przewodnik. Znajdziecie u nas bilety na elektroniczne festiwale ze znajomymi, hip-hopowy koncert z kuzynem, wypad z rodzicami czy spontaniczną, plenerową propozycję. Mamy wszystko, czego potrzebujecie i dużo, dużo więcej.

Lato na Pradze

Objeżdżanie całej Polski w celu złapania swoich ukochanych wykonawców w wersji live? Te czasy już dawno przeminęły. Lato na Pradze to wyjątkowy miejski cykl koncertów, który zrzesza największe gwiazdy polskiej sceny. Beata Kozidrak, Mery Spolsky, sanah, Daria Zawiałow to tylko część z nich. Urokliwa przestrzeń Pragi Centrum zdaje się być idealnym miejscem na przeżycie tych wyjątkowych muzycznych wrażeń.

Lato na Pradze
Autor: Empik Bilety

Diamentowy Las - Białas x White 2115

Diamentowy Las to zderzenie pokoleń i różnych stylistyk. Białas i White 2115 połączyli siły, aby zebrać publikę wychowaną na rapie z lat 90-tych i miłośników nowej, trapowej fali. Ciężko o ciekawszy rapowy duet. Promocja projektu zdradza, że motywem przewodnim albumu jest natura. Naturalnie, możemy się spodziewać produktu najwyższej klasy - SBM Label nie zwykł wypuszczać słabych płyt, a ich trasy koncertowe wyróżniają się mocno na tle reszty rapowej branży.

Diamentowy Las
Autor: Empik Bilety

Up To Date Festival

Tak, to ten festiwal od wysyłania pocztówek dziadkom, ale także jedno z najważniejszych wydarzeń dla wielbicieli electro, house’u, techno, ambientu i hip-hopu. Organizatorzy białostockiego wydarzenia dali się poznać jako najwyższej klasy selektorzy najciekawszych postaci reprezentujących przeróżne muzyczne gatunki, które można wrzucić do worka z taneczną muzyką elektroniczną. Festiwal odbędzie się między 3 a 5 września, a dzięki bardzo ciekawej lokalizacji, nie musicie martwić się o warunki pogodowe.

Up To Date
Autor: Empik Bilety

Elektroklub VII: Ricardo Villalobos

Ricardo Villalobos to prawdziwy kolos sceny minimalowej. Światowej sławy producent od lat godnie reprezentuje jedną z najbardziej eklektycznych odmian muzyki elektronicznej. Oparty na powtarzalnych pętlach i intrygującej progresji gatunek hipnotyzuje słuchaczy porywając ich w magiczną, muzyczną podróż. Nie wahajcie się! Zatopcie się w niecodziennych dźwiękach w Walcowni 12 czerwca.

sanah #NoSory Tour

sanah wtargnęła na scenę szturmem i wcale nie zamierza za to przepraszać. Jedna z najważniejszych wschodzących gwiazd na polskiej scenie zdążyłą podbić już serca setek tysięcy fanów. Rzucająca się w oczy identyfikacja wizualna, świeże muzyczne spojrzenie i czarujący głos wyjaśniają rosnący fenomen młodej artystki. Łapcie bilety na #NoSory Tour, póki jeszcze są dostępne!

Sanah
Autor: Empik Bilety

Gdzie kupić bilety na powyższe koncerty?

Bilety na powyższe wydarzenia możecie kupić na stronie Empik Bilety, Going. aplikacji mobilnej Goingapp oraz salonach Empik.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze