Izabela Trojanowska: wiek, wzrost, Instagram, piosenki, Klan, córka

2020-04-04 15:51
IZABELA TROJANOWSKA
Autor: WBF Piosenkarka i aktorka, kojarzona m.in. z telenowelą "Klan", urodziła się 64 lata temu w Olsztynie.

Izabela Trojanowska: wiek, wzrost, Instagram, piosenki, Klan, córka - te zapytania na temat polskiej gwiazdy ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Od wielu lat Trojanowska znana jest przede wszystkim z roli Moniki Ross w serialu Klan, jednak artystka ma także niezwykle bogatą karierę muzyczną.

Izabela Trojanowska: wiek, wzrost, Instagram, piosenki, Klan, córka - te frazy na temat artystki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Izabeli Trojanowskiej? Na początku lat 80. Trojanowska współpracowała z zespołem Budka Suflera. Artystka wielokrotnie występowała na Festiwalu w Opolu, gdzie zaprezentowała m.in. swój słynny utwór Pieśń o cegle.

Izabela Trojanowska: wiek

Artystka urodziła się 22 kwietnia 1955 roku w Olsztynie. W 2019 skończyła 64 lata.

Izabela Trojanowska: wzrost

Trudno znaleźć dokładne informacje o wzroście wokalistki, jednak ze zdjęć i filmików wynika, że Izabela Trojanowska ma ok. 165 cm wzrostu.

Izabela Trojanowska: Instagram

Trojanowska nie ma swojego konta na Instagramie, jednak prowadzi swój fanpage na Facebooku, na którym jest bardzo aktywna. Artystka na bieżąco informuje swoich fanów m.in. o zbliżających się koncertach czy programach, w których będzie można ją zobaczyć.

Izabela Trojanowska: piosenki

Artystka jak dotąd wydała 7 albumów (pierwszy ukazał się w 1981 roku, ostatni - w 2016). Przez lata kariery udało jej się stworzyć kilka wielkich przebojów m.in. Wszystko czego dziś chcę, Na bohaterów popyt już minął czy Pieśń o cegle.

Izabela Trojanowska: Klan

Trojanowska jest związana z serialem od samego początku, czyli od 1997 roku. Wciela się w nim w postać Moniki Ross, jednej z córek seniorów Lubiczów. 

Izabela Trojanowska: córka

Trojanowska ma 28-letnią córkę Roxanę z małżeństwa z Markiem Trojanowskim. Para rozwiodła się w 2013 roku.

Najnowsze