Iwona Pavlović - wiek, wzrost, dzieci, Instagram, mąż, ślub, Taniec z gwiazdami, młoda, skąd jest, zdjęcia

2021-10-25 8:41
Iwona Pavlović
Autor: WBF

Iwona Pavlović to jedna z najpopularniejszych tancerek w Polsce. Przez wielu znana jako Czarna Mamba. Jest jurorką programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami od początku jego istnienia i stała się wielką gwiazdą. Internauci i widzowie Polsatu poszukują informacji o najostrzejszej jurorce show. Co o niej wiemy?

Iwona Pavlović, a właściwie Iwona Szymańska-Pavlović, to najsłynniejszy sędzia tańca w Polsce. Wykonania tancerzy ocenia nie tylko w Tańcu z gwiazdami, ale także na prestiżowych turniejach zarówno w Polsce, jak i na świecie. Choć Czarna Mamba jest znana od wielu lat, niektórzy nadal szukają informacji na temat jej życia. Oto kilka ciekawostek na jej temat.

Iwona Pavlović - wiek, wzrost, pochodzenie

Iwona Pavlović urodziła się 2 listopada 1962 roku w Olsztynie. Oznacza to, że w 2021 roku skończy 59 lat. Według informacji dostępnych w internecie ma 163 centymetry wzrostu.

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović zdobyła popularność właśnie w słynnym tanecznym show z gwiazdami. Jurorką była we wszystkich edycjach, zarówno w TVN jak i Polsacie. Dzięki temu uważana jest za największy autorytet taneczny w Polsce.

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Iwona Pavlović - mąż, ślub

Iwona Pavlović brała ślub dwa razy. Jej pierwszym mężem był Arkadiusz Pavlović. Para rozstała się po 19 latach małżeństwa. W 2009 roku w rodzimym Olsztynie poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego. Zaślubiny były ogromnym wydarzeniem medialnym, a czerwona suknia ślubna Iwony pamiętana jest do dziś.

Iwona Pavlović - dzieci

Iwona Pavlović nie ma własnych dzieci. Wychowywała jednak trójkę potomków swojego męża Wojciecha Oświęcimskiego.

Iwona Pavlović - Instagram, zdjęcia, młoda

Iwona Pavlović jest jedną z tych gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @iwonapavlovic. Obserwuje ją ponad 35 tysięcy osób. Na jej profilu można też znaleźć jej zdjęcia z młodości, które interesują wiele osób.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze