iTunes Festival 2013: kto i kiedy zagra? Wśród gwiazd Justin Timberlake! Pierwszy line-up na Eska.pl [VIDEO]

2013-06-19 19:53

Do iTunes Festival 2013 coraz bliżej. Kto zagra w Londynie, jak obejrzeć koncerty? Poznaj gwiazdy iTunes Festival 2013 i daty ich występów. Justin Timebrlake, Jessie J czy też Thirty Seconds to Mars to pierwsi artyści w line-up'ie. Kto jeszcze? Dowiedz się więcej już teraz na Eska.pl!

iTunes Festival 2013 rusza już we wrześniu. Znamy pierwsze gwiazdy, które potwierdziły swoje koncerty. Line-up otworzyli Justin Timberlake, Jessie J czy też Thirty Seconds to Mars. Daty znajdziecie poniżej. Co to jest iTunes Festival? To jeden z najdłuższych muzycznych festiwali na świecie sponsorowany przez iTunes, który dla swoich użytkowników przygotowuję na każdy dzień września koncerty najpopularniejszych gwiazd.

Tak prezentuje się line-up iTunes Festival 2013 w połowie czerwca:

6 września: Queens of the Stone Age
7 września: Phoenix
10 września: Jake Bugg
16 września: Jack Johnson
18 września: Thirty Seconds to Mars
20 września: Primal Scream
23 września: Jessie J
29 września: Justin Timberlake

>>> Słuchaj hitów Radia Eska na eskaGO.pl i baw się razem z nami!

Organizatorom do obstawienia pozostały jeszcze 22 wrześniowe noce. W 2012 roku iTunes Festival uświetniły koncerty m.in.: One Direction, Alicii Keys, Pink czy też Lany Del Rey. Jak myślicie, kto jeszcze uzupełni line-up imprezy na 2013 rok? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach i na czacie.

Jak dostać bilet na iTunes Festival 2013? Wejściówki rozdawane są klientom iTunes. Można je zgarnąć za darmo w różnego rodzaju konkursach. Koncerty gwiazd festiwalu są też transmitowane na żywo dla zarejestrowanych w sklepie użytkowników.


Zobacz koncert One Direction na iTunes festival 2012!JB

Najnowsze