It's My Party Jessie J: jest już nowy teledysk Jessie J! Zobacz, jak gwiazda rozkręca 3 imprezy [VIDEO]

2013-08-08 20:22

Jessie J poczęstowała swoich fanów na YouTube 7 sierpnia 2013 roku premierą nowego teledysku do piosenki zatytułowanej It's My Party. Jakie jest wideo do drugiego singla z nowej płyty Jessie J? To zakręcony klip z trzema imprezami, które buja nie kto inny jak sama wokalistka. Zobacz na ESKA.pl!

Nowy teledysk Jessie J do It's My Party premierowo pojawił się na YouTube 7 sierpnia 2013 roku. Czym piosenkarka zaskoczyła fanów w wideo promującym It's My Party? Jak mówi sam tytuł nowego singla Jessie J to jedna wielka impreza, której królową oczywiście jest Jessie. Wokalistka rozkręca w nagraniu 3 domówki. Jak się okazuję, jej kawałek potrafi rozbujać zarówno rockowy team jak i hip-hopowy gang.

Co napisała Jessie J publikując teledysk do It's My Party na swoim Facebooku? Zdzwońcie się z przyjaciółmi! Spotkajcie się! Zróbcie hałas! I śpiewajcie 'robię, robię to co chcę, robię to, co mi się podoba' - napisała wokalistka w typowo imprezowym klimacie.

>>> Adele jurorką w The Voice UK? Tego chce Jessie J! Kto jeszcze mógłby zastąpić pop gwiazdę? Sprawdź [VIDEO]

Czy It's My Party będzie rozkręcać domówki nie tylko fanów Jessie J? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kawałek to już drugi singiel z nowej płyty brytyjskiej piosenkarki zapowiedzianej na 2013 rok.


Zobacz It's My Party - Jessie J!JB

Najnowsze