Issam Alnajjar - kim jest twórca arabskiego hitu Hadal Ahbek? To numer 1 na świecie!

2021-02-02 10:22
Issam Alnajjar - kim jest twórca arabskiego hitu Hadal Ahbek? To numer 1 na świecie!
Autor: Rush Production House / single cover art Issam Alnajjar - kim jest twórca arabskiego hitu Hadal Ahbek? To numer 1 na świecie!

Issam Alnajjar, czyli twórca hitu Hadal Ahbek, podbija cały muzyczny świat. Kim jest młody artysta, który niespodziewanie stał się międzynarodową gwiazdą? Poznajcie go bliżej już teraz na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Issam Alnajjar - kim jest?

Issam Alnajjar - kim jest twórca arabskiego hitu Hadal Ahbek? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, szukając jednocześnie odpowiedzi. Już pierwsze dźwięki Hadal Ahbek sprawiają, że utwór zostaje w głowie na bardzo długo. Banalne brzmienie gitary i zaśpiew rapapa, to jak się okazuje przepis na sukces na najwyższą skalę. To najpopularniejsza piosenka na całym świecie. Tym bardziej jest to piękne, że słuchacze docenili absolutnego debiutanta, chłopaka kochającego muzykę.

Hadal Ahbek - TŁUMACZENIE i TEKST piosenki. O czym śpiewa Issam Alnajjar?

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Issam Alnajjar - kim jest?

Issam Alnajjar to zdecydowanie jedno z objawień muzycznych 2021 roku. Choć początkowo w sieci pojawiła się informacja, że urodził się w Damaszku w Syrii, to teraz wypłynęła informacja że tak naprawdę pochodzi z Jordanii. Issam Alnajjar wrzuca zdjęcia na Instagrama, ale bardzo aktywny jest również na TikToku. Swój singiel Hadal Ahbek swoją premierę miał we wrześniu 2020, jednak popularność zyskał dopiero w styczniu 2021.

Ile lat ma Issam Alnajjar? Wiek młodego wokalisty nie jest jeszcze znany. Artysta nie dał jeszcze żadnego wywiadu i nie ujawnił informacji na swój temat mediom. Można jednak przypuszczać, że Issam ma 17-20 lat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze