Irena Kamińska-Radomska

i

Autor: AKPA, Instagram/irenakaminskaradomska

Gwiazdy

Irena Kamińska-Radomska pokazała, jak elegancko jeść pączka. Internauci są oburzeni

2024-02-07 13:38

Powiedzmy sobie szczerze - zasady savoir-vivre'u to jedno. Jednak codzienność często wygląda odrobinę inaczej, niż w poradnikach dobrych manier. Część z nas zapewne w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że nieustannie zalicza wpadki i popełnia gafy. Na szczęście z pomocą przychodzi ekspertka z zakresu etykiety - Irena Kamińska-Radomska.

Słynna mentorka savoir-vivre, niedługo po zakończeniu emisji programu "Projekt Lady" swoje cenne porady związane z odpowiednim zachowaniem przeniosła do sieci. Jedni uwielbiają jej instruktażowe filmiki, w których pokazuje dobre maniery oraz m.in. sposób jedzenia ostryg, zachowania przy stole, dobieranie odpowiedniego do okazji stroju czy sposoby przywitania. Inni z kolej nie ukrywają, że jej kolejne złote rady zaczynają ich męczyć. Irena Kamińska-Radomska nie zamierza jednak przestać uczyć swoich obserwatorów odpowiednich zachowań. Ekspertka od savoir-vivre'u, w okolicy Tłustego czwartku, poruszyła temat jedzenia pączka. Okazuje się, że nawet podczas tej pozornie prostej czynności, można zaliczyć wpadkę.

Taylor Swift V IA | Maks on air

Irena Kamińska-Radomska - savoir vivre

Filmy Ireny Kamińskiej-Radomskiej o dobrym wychowaniu budzą spore kontrowersje. Niemal za każdy razem, gdy mentorka od savoir-vivre zdecyduje się na publikację nowego materiału, w sieci wybucha burza. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to ekspertka postanowiła zademonstrować wszystkim właściwy sposób jedzenia pączków. Okazuje się, że można to zrobić na dwa sposoby.

Oczywiście pączki jemy rękami - na dwa sposoby i na dwa sposoby możemy się ubrudzić. Pierwszy z nich, bierzemy pączka w całości i gryziemy. Wówczas mamy ubrudzone usta i niewykluczone, że też ubranie. Drugi sposób: bierzemy pączka i odrywamy po kęsie. I w ten sposób mamy tylko ubrudzone dłonie, ale co za problem, by końce palców wypłukać? Natomiast oba sposoby są idealne i są warte grzechu - wyjaśniła w materiale instruktażowym.

Internauci szybko odnieśli się do nagrania. Oprócz podziękowań za rady nie brakuje również negatywnych komentarzy.

Jakbym miała się tyle bawić z pączkiem, to bym się zmęczyła od samego patrzenia.

Większej głupoty nie słyszałam. Będę jadła na mieście i gdzie tu miska z wodą? Gryzę pączka, oblizuję się i oblizuję palce!

o nie, taki oderwany pączek się skleja i nie jest taki dobry

Skorzystacie z porad ekspertki?

Listen on Spreaker.