Invisible box challenge - o co chodzi w zadaniu z niewidzialną skrzynią?

i

Autor: fot./instagram.com/nortorok/ Invisible box challenge

Invisible box challenge - o co chodzi w zadaniu z niewidzialną skrzynią?

2017-12-19 14:13

Zadanie z niewidzialną skrzynią podbija internet! W sieci pojawiły się setki nagrań pokazujących, jak osoby na całym świecie radzą sobie z invisible box challenge. Na ESKA.pl dowiecie się o co w tym chodzi.

Invisible box challenge - o co chodzi w zadaniu z niewidzialną skrzynią? Takie pytanie na pewno mogą sobie zadać ci, którzy widzieli w sieci nagrania osób podejmujących się nowego wyzwania. Popularność invisible box challenge jest naprawdę ogromna! Na Facebooku, Instagramie i YouTube pojawiły się setki filmików z ludźmi chodzącymi po niewidzialnej skrzynce. W zabawę zaangażował się nawet Justin Bieber!

Jennifer Lopez - polskie cheerleaderki w Amor Amor Amor challenge! Lepsze od tancerzy J.Lo?

Autor: brak danych

Dwie drużyny taneczne z Polski podjęły wyzwanie rzucone przez autorów choreografii do najnowszego teledysku Jennifer Lopez. Cały świat bierze udział w wyzwaniu Amor Amor Amor, a my jesteśmy jednymi z najlepszych!

Invisible box challenge - na czym polega zadanie?

O co chodzi w zadaniu z niewidzialną skrzynią? Osoby biorące udział w invisible box challenge muszą zawiesić nogę w powietrzu, by wyglądała jak oparta na skrzynce, a następnie wykonać krok. To może się wydawać łatwe, ale w rzeczywistości wymaga wiele wprawy. Szał na Invisible box challenge zaczął się od filmiku wrzucinego przez Ariel Olivar - cheerleaderkę, która zaprezentowała mistrzowskie wykonanie tricku.

Niewidzialna skrzynia - bawi się w to cały świat

Zabawa od razu stała się bardzo popularna. Swoje wykonanie zadania z niewidzialną skrzynką prezentuje w internecie wiele osób. Na jednym z filmików widzimy nawet, jak z invisible box challenge radzi sobie Justin Bieber! Zobaczcie to poniżej.

Chcecie sprawdzić się w invisible box challenge? Poniższe wideo pokaże Wam, jak prawidłowo wykonać trick.