Instagramerka z Polski zebrała 5 milionów na WOŚP! Kim jest ta bohaterka?

2021-02-04 13:25
WOŚP serduszka
Autor: Justyna Świderska 29. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami

Ta polska instagramerka została okrzyknięta prawdziwą bohaterką i to nie bez powodu! To właśnie dzięki jej działaniom udało się zebrać dodatkowe 5 milionów złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021! To wspaniały i nieoceniony gest! Kim jest nasza dzisiejsza bohaterka i co o niej wiemy?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 cieszy się ogromną popularnością! 29. Finał WOŚP jest już za nami, jednak pomoc niesiona przez wiele osób jest tak wielka, że z pewnością będziemy mówić o niej jeszcze przez dłuższy czas. Jednym z większych przedsięwzięć jest między innymi akcja Mamy Ginekolog - słynnej polskiej instagramerki, która postawiła po raz trzeci dołożyć do WOŚP swoją cegiełkę. Pomoc influencerki okazała się być nieoceniona! Dzięki jej działaniom Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wzbogaciła się aż o 5 milionów złotych. Nicole Sochacki-Wójcicka, ponieważ tak naprawdę nazywa się nasza bohaterka od lat słynie w interenecie z tematyki położniczo-ginekologicznej. Co więcej, kobieta od dłuższego czasu aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju zbiórkach charytatywnych, a samą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera od jakiegoś czasu.

Mama Ginekolog ma już na swoim koncie wiele sukcesów związanych z tym tematem. Dokładnie rok temu niemalże większość serwisów internetowych rozpisywało się o rekordzie, jaki udało się jej ustalić. Mama Ginekolog już wtedy zebrała na WOŚP ponad 2,5 miliona złotych, a teraz udało się jej pobić ten rekord dwukrotnie!

Sonda
Wspierasz Orkiestrę?

WOŚP 2021 - Mama Ginekolog

Mama Ginekolog zebrała ponad 5 milionów złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2021. Instagramerka pobiła swój rekord z zeszłego roku ponad dwukrotnie. Jak tego dokonała? Widzowie Mamy Ginekolog zakupili jej e-booki o wartości 5,3 mln złotych netto! Ciekawostką jest fakt, że ta imponująca kwota została zebrana w ciągu zaledwie dwóch dni!

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze