Instagram wygodniejszy na komputerze! Ta nowa opcja może cię do tego przekonać

Instagram
Autor: Pixabay.com

Instagram na komputerze? To wcale nie taka głupia opcja! Popularna platforma właśnie testuje nowe rozwiązanie dla użytkowników, którzy chętniej spędzają czas przed swoim komputerem niż smartfonem. Jeśli jesteś ciekaw, jak będzie działał format wyświetlania relacji instagramowych w wersji komputerowej, to koniecznie zostań z nami do samego końca!

Instagram jest jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród innych wszystkich mediów społecznościowych. To prawdziwy gigant, który w niesamowicie szybkim tempie obezwładnił niemalże całe młodsze pokolenie. Jako, że twórcy tej aplikacji chcą być top of the top starają się na każdym kroku ułatwić użytkownikowi funkcjonowanie z każdej możliwej strony. Tym razem Instagram wychodzi z propozycją do użytkowników, którzy zdecydowanie lepiej czują się na Instagramie w wersji desktopowej, czyli po prostu wolą korzystać na co dzień z komputera bardziej niż z telefonu. Nowa opcja od Instagrama wydaje się być bardzo rozsądna i potrzebna, ponieważ w rzeczywistości wielu z nas woli korzystać z komputera, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy mamy styczność z wciąż trwającą pandemią koronawirusa i jesteśmy więcej czasu w domu, a więc z przyjemnością korzystamy z wygodniejszych większych sprzętów, takich jak w komputer. 

Instagram - stories na komputerze? 

Instagram ogromną popularność zawdzięcza opcji Stories, która jest jedną z najpopularniejszych funkcji w tej aplikacji. Tym razem twórcy Instagrama chcą zrobić ukłon w stronę wersji aplikacji na komputerze stacjonarnym i szykują dla użytkowników możliwość oglądania Stories oraz live ów na żywo z domowego komputera. Ta funkcja istniała już jakiś czas temu, jednak teraz będzie ona dostępna w usprawnionej wersji. Dzięki naniesionym zmianom użytkownicy będą mieli styczność z nowym układem pulpitu, który będzie pasował do wersji desktopowej, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł w pełni skupić się tylko i wyłącznie na relacjach swoich znajomych. 

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?
Najnowsze