Instagram tatuażystki bez talentu zdobywa popularność

2017-08-30 14:41

Instagram tej tatuażystki zdobywa coraz większą popularność i choć nie ma ona talentu do tworzenia dzieł na skórze to nie narzeka na brak klientów! Niektóre prace najgorszej tatuażystki świata Was zachwycą!

Instagram tatuażystki bez talentu zdobywa popularność i co ciekawe coraz więcej osób chce skorzystać z jej usług! Tatuaże Heleny Fernandes, 26 latki pochodzącej z Brazylii, nie są w żadnym wypadku ładne ani udane lecz zdjęcia każdej pracy i projektu trafiające na Instagram zawsze wzbudzają entuzjastyczne reakcje internautów.

Tatuaże z henny mogą zostawiać blizny! [FOTO] >>

Najgorsze tatuaże. Ludzie chcą je mieć!

Helena Fernandes przyznaje, że nie posiada talentu to tworzenia tatuaży. Jest jednak dumna ze swoich dzieł, które określa mianem "badziewnych tatuaży". Widocznie jej prace podobają się też klientom bo studio Heleny o nazwie Malfeitona nie narzeka na brak zleceń. A Wam przypadnie do gustu twórczość tatuażystki bez talentu? Zobaczcie fotki z jej Instagrama.

Primeira malfeitona #failtattoo #ink #bat #malfeitona Post udostępniony przez malfeitona tatuagens peba (@malfeitona)
Instagram: moda na tatuaż w bolesnym miejscu. Zdjęcia

Autor: brak danych

Instagram opanowała nowa moda. Użytkownicy publikują zdjęcia swoich tatuaży zrobionych w bardzo bolesnym miejscu. Większość osób na pewno nie wybrałaby akurat tej części ciała!

 

Najnowsze