Instagram - tatuaże na paznokciach to nowy trend. Czy są bezpieczne?

2018-04-05 15:16
Instagram - tatuaże na paznokciach to nowy trend. Czy są bezpieczne?
Autor: fot./instagram.com/needlenails/ Instagram - tatuaże na paznokciach

Na Instagramie pojawił się nowy trend. Zdjęcia przedstawiają tatuaże zrobione na paznokciach! Na ESKA.pl dowiecie się, czy są bezpieczne i czy to bolesne.

Instagram to świetne miejsce na prezentowanie nowych i niecodziennych sposobów na upiększanie ciała. Tatuaże na paznokciach to nowy trend, który zdobywa popularność właśnie na Instagramie. Te tatuaże są niewątpliwie czymś bardzo oryginalnym. Wiele osób może się jednak zastanawiać, czy są bezpieczne i przede wszystkim, czy ich wykonywanie boli?

Wygląda jak Popek, a uczy dzieci! Ma wytatuowaną nawet twarz

Autor: brak danych

Ten wytatuowany od stóp do głów mężczyzna podbija Instagram - i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pracuje jako nauczyciel!

Tatuaże na paznokciach - czy zostają na stałe?

Tatuaże na paznokciach to pomysł tatuażysty Christiana Boyda i konsultantki modowej Ambie Stapleton. Na swoim Instagramie noszącym nazwę Needle Nails, promują nowy trend. Wymyślony przez nich sposób tatuowania jest bezpieczny i podobno bezbolesny! Tak przynajmniej twierdzą osoby, które zdecydowały się ozdobić paznokcie w ten sposób.

Instagram tatuażystki bez talentu zdobywa popularność

Autor: brak danych

Instagram tej tatuażystki zdobywa coraz większą popularność i choć nie ma ona talentu do tworzenia dzieł na skórze to nie narzeka na brak klientów! Niektóre prace najgorszej tatuażystki świata Was zachwycą!

Tatuaże na paznokciach robi się za pomocą zwykłej maszynki to tatuażu. Igła uderza w powierzchnię paznokcia i nie przebija się przez niego. Dzięki temu, cały zabieg jest ponoć bezbolesny. Dodatkowo, tatuaże na paznokciach nie są na stałe. W końcu, wraz ze wzrostem paznokcia, cały tatuaż zostanie spiłowany.

[[ ARROW ]] Post udostępniony przez [[ NEEDLE NAILS ]] (@needlenails)
[[ HANDMADE ]] Post udostępniony przez [[ NEEDLE NAILS ]] (@needlenails)

 

Najnowsze