Instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram - słaba jakość zdjęć. Jak to zmienić? Jest na to sposób!

2021-07-20 12:49

Instagram to miejsce, które umożliwia wygodne udostępnianie zdjęć znajomym i nie tylko. Niestety często ich jakość wraz z pojawieniem się na koncie, mocno się psuje. Co zrobić żeby temu zapobiec? Jest na to sposób, który spodoba się każdemu! Od teraz zdjęcia zachowają swoją perfekcyjną jakość, a Wy będziecie zadowoleni.

Instagram - słaba jakość zdjęć. Jak to zmienić? Jest na to sposób i z pewnością spodoba się każdemu! Instagram to bez żadnego ale jedna z popularniejszych aplikacji. To miejsce przepełnione zdjęciami, które w wielu przypadkach są inspiracją dla innych. To nie tylko moda, uroda, ale także dekoracja wnętrz i wiele innych ciekawych rzeczy. Teraz zdjęcia znajdują się nie tylko na profilach, ale także w 24-godzinnej relacji, którą następnie można zapisać do podglądu dla innych. Na Instagramie młodzież spędza bardzo dużo czasu, przeglądając przeróżne konta, ale także udostępniając swoje treści. Zdjęcia które przyciągają uwagę, mogą być kluczem do sukcesu dla niejednej osoby! To czasami brama do wielkiej kariery i oczywiście możliwość zarobienie dobrych pieniędzy. Niestety nie do każdego uśmiecha się szczęście, ale można sobie trochę pomóc! Jeśli zauważyłeś, że zdjęcia które publikujesz tracą jakość - jest na to sposób i na pewno Ci się spodoba!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Instagram - jak poprawić jakość zdjęć?

Jak poprawić jakość zdjęć na Instagramie? To banalnie proste i spodoba się każdemu! Wystarczy w pierwszej kolejności wejść na swoje konto i nacisnąć trzy kreski w prawym, górnym rogu. Później klikamy opcję konto, zużycie danych i po prostu włączamy przesuwając "suwak" aby stał się niebieski. Od teraz możemy cieszyć się lepszą jakością swoich zdjęć na Instagramie!

Instagram - co oznaczają skróty S4S, TBT i inne?

Pytanie 1 z 13
Co oznacza S4S?