Instagram

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Instagram - jak zmienić ikonę na tę sprzed lat? Nowa funkcja na 10 lat serwisu!

2020-10-09 13:34

Najpopularniejszy serwis służący publikacji zdjęć kończy w tym roku 10 lat! Z tej okazji zarządzający nim zdecydowali się na wprowadzenie nowych opcji, które dostępne są dla użytkowników posiadających oprogramowanie iOS i Android. Jedną z najciekawszych funkcji jest możliwość ustawienia starej ikonki Instagrama. Jak to zrobić? Sprawdźcie instrukcję na ESKA.pl.

Instagram - logo serwisu to coś, co możesz teraz bardzo łatwo zmienić! Ciesząca się wielką popularnością wśród użytkowników platforma kończy w tym roku 10 lat. I choć twórcy aplikacji początkowo chcieli, by służyła ona publikacji zdjęć, z czasem Instagram stał się jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych, mogącym się pochwalić setkami milionów użytkowników z niemalże każdego zakątka naszego globu. Czat, wideorozmowy, stories, sklep - te i wiele, wiele innych funkcji  serwis posiada w swojej ofercie.

W związku z tym, że Instragram kończy w tym roku 10 lat, zarządzający nim postanowili świętować na całego. Oficjalnie poinformowano, że korzystający mogą zmienić aktualne logo na któreś z tych, które obowiązywały w przeszłości. Wśród możliwych do ustawienia modeli nie zabrakło tego pierwszego, tak bardzo charakterystycznego dla aplikacji. Użytkownicy mogą też modyfikować obowiązujące obecnie logo, zmieniając jego kolor. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Instagram - sztuka czy erotyka?

Instagram - jak zmienić logo?

Zarządzający serwisem zadbali o to, by dostępne zmiany nie były widoczne od razu. Z instrukcją dostępną na ESKA.pl poradzicie sobie bez problemu. Co zrobić, by skorzystać z nowej, niewidocznej w ustawieniach funkcji?

  • Wejdź w Ustawienia
  • Przeciągnij palcem w dół tak mocno, by pojawiło się confetti
  • Wybierz jeden z dostępnych motywów

Właściciele Instagrama informują, że z dostępnych motywów można korzystać tylko przez ten miesiąc. Co ciekawe, wśród dostępnych modeli jest jeden o nazwie Nazwa kodowa. Możliwe, że tak właśnie wkrótce będzie wyglądało nowe logo Insta!

Jakim typem instagramera jesteś?

Pytanie 1 z 10
Co najczęściej oglądasz na Instagramie?