Instagram - jak ukryć komentarze i liczbę lajków? [INSTRUKCJA]

2022-01-15 18:19
Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji, z której korzysta wiele młodych osób i nie tylko. To miejsce gdzie królują przede wszystkim zdjęcia. W ostatnim czasie pojawiły się w apce nowe funkcje - między innymi ukrywanie komentarzy i lajków. Jak zrobić żeby nikt tego nie widział? Sprawdźcie instrukcję, jak to zrobić w artykule poniżej.

Instagram - ukrywanie komentarzy i lajków. Jak to zrobić? Instagram to miejsce gdzie królują kolorowe zdjęcia pięknych modelek, miejsc i nie tylko! Dziś jest to aplikacja w której każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od modowych inspiracji, a kończąc na przepisach kulinarnych. To miejsce w którym spędzają każdą wolną chwilę młode osoby, ale można zauważyć, że także dorośli coraz częściej przekonują się do Instagrama. W związku z intensywnym rozwojem internetu, ale także popularności innych apek, Instagram postanowił nie być gorszy. Jego użytkownicy co chwile mogą zauważyć pojawiające się zmiany, oraz wiele nowych funkcji. Jedną z nich są rolki, które jak się okazuje zwiększają zasięgi użytkownikom, którzy je publikują. Z nowości, pojawiła się również możliwość wyłączenia lajków. Jak to zrobić żeby inni nie widzieli polubień pod fotkami?

Mandaryna jurorką w You Can Dance?

Instagram - ukrywanie lajków i komentarzy

Jak ukryć liczbę lajków i komentarze na Instagramie? To banalnie proste! Wystarczy wejść w opublikowane zdjęcie na swoim profilu i kliknąć trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu. Następnie naszym oczom ukażą się opcje takie jak:  opublikuj w innych aplikacjach, kopiuj link, udostępnij w, zarchiwizuj, usuń, edytuj oraz ukryj liczbę polubień i wyłącz komentarze. Klikamy opcję, która nas interesuje i gotowe! Aby wrócić do wcześniejszych ustawień należy wejść ponownie w trzy kropki i wybrać opcję uwidocznij liczbę polubień lub włącz komentarze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze