Instagram - jak przerabiać zdjęcia w 2020 roku, aby miały więcej polubień? [WIDEO]

2020-05-13 10:56 PO
Pati
Autor: ESKA.pl

Instagram to jedna z potężniejszych aplikacji w dobie mediów społecznościowych, która jest uwielbiana przez miliony użytkowników! Już dzisiaj na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was wideo, w którym pokazujemy kilka sposobów na przeróbkę zdjęć! Sprawdźcie koniecznie jakie zdjęcia są najmodniejsze w 2020 roku!

Instagram to potężna aplikacja, która jest jedną z bardziej popularnych platform na tle innych mediów społecznościowych! Trendy w niej zmieniają się co chwilę i trzeba być z nimi na bieżąco, szczególnie wtedy kiedy chcemy zdobyć dużo sympatii na swoim profilu od innych użytkowników. Przygotowaliśmy dla was instruktażowy filmik, w którym poruszamy tematykę najnowszych trendów na Instagramie i pokazujemy, jak przerabiać zdjęcia, jakich używać efektów, aby przyciągnęły one dużo nowych osób i podobały się innym internautom. Jeszcze całkiem niedawno Instagram był aplikacją bazującą na idealizmie. Wszystkie zdjęcia, które były najbardziej docenianie przez użytkowników, były jasne, wyraźne, jednym słowem idealne. Na szczęście rok 2020 przyniósł wiele zmian, które są bardzo potrzebne w mediach społecznościowych, ale nie tylko, ponieważ są doceniane na całym świecie w niemalże każdej branży. Instagram postawił na naturalność, uśmiech, szczerość i prawdę, a więc to właśnie zdjęcia pokazujące prawdziwy styl życia są teraz najbardziej trendy.

Instagram - jak przerabiać zdjęcia?

Instagram składa się z samych, przepięknych zdjęć, które dzięki przeróżnym nakładkom, filtrom zyskują na popularności. W 2020 roku na tej platformie społecznościowej będą rządziły posty jasne, bądź w filtrze czarno-białym. Zdjęcia, które będą miały na sobie nałożony efekt delikatnego rozmycia również będą bardzo lubiane przez internautów. Więcej o panujących trendach na Instagramie w 2020 roku dowiecie się z naszego najnowszego filmiku, który znajdziecie poniżej!

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze