Instagram: hashtagi mają nową funkcję! Na czym polega?

i

Autor: screen instagram-press.com/blog screen instagram-press.com/blog

Instagram: hashtagi mają nową funkcję! Na czym polega?

2018-03-22 17:21

Instagram: hashtagi mają nową funkcję! Na czym polega i jak z niej korzystać? W serwisie szykują się duże zmiany! 

Instagram: hashtagi z nową funkcją! To prawdziwa niespodzianka dla użytkowników tego portalu społecznościowego - jego twórcy wprowadził naprawdę duże zmiany w związku z korzystaniem z hashtagów. Na czym dokładnie polegają i na co będzie mieć wpływ dodatkowa opcja przy korzystaniu z nich? Sprawdź, jakie korzyści wpłyną z nowości Instagrama dla jego użytkowników!

Instagram: hashtagi mają nową funkcję

Instagram postanowił pójść w ślady Twittera - w końcu dodał opcję zamieszczenia hashtagów i linków do profilu w biogramie! Teraz, kiedy wpiszesz @ lub # w swoim bio, to, co napiszesz później, pojawi się w formie linka. Dzięki temu osoby, które odwiedzają twój profil, będą mogły sprawdzić inne profile lub  zdjęcia oznaczone określonym przez ciebie hashtagiem. Jeśli wspomnisz o kimś w swoim biogramie, ta osoba dostanie powiadomienie i będzie mogła sama zdecydować, czy chce usunąć link do siebie z twojego profilu. Jak czytamy na blogu Instagrama, zmiany mają na celu: 'stworzenie z twojego profilu miejsca na te rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze'.

Instagram - hasztagi nie działają. Co zrobić?

Autor: brak danych

  Instagram to popularny serwis społecznościowy. Możemy wysyłać na nim wiadomości i publikować na krótki okres wspomnienia. Najważniejszą jego rolą jest jednak możliwość udostępniania zdjęć. Dzięki dodawaniu hasztagów nasze fotki może podziwiać cał

Zdaniem serwisu mashable.com fakt, że hashtagi otrzymały dodatkową funkcję, ma na celu zbliżyć do siebie ludzi - a przynajmniej pokazać im, że dzieli ich wiele wspólnych pasji. Więcej informacji wraz z przykładami użycia można zobaczyć pod TYM linkiem na oficjalnym blogu Instagrama.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE