Instagram będzie banować konta. Sprawdź, czego nie można robić!

2021-02-22 12:15 ek
Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram wprowadza nową aktualizację, która może zaskoczyć wielu odbiorców. Tym razem lekko zmieni się nie tylko wygląd aplikacji, ale także zacznie się masowe banowanie kont! Sprawdź, czego nie robić na Instagramie, aby nie stracić konta w kolorowej apce. Nowa aktualizacja w dzisiejszym świecie jest bardzo potrzebna i z pewnością wyjdzie na plus.

Instagram będzie banować konta. Sprawdź, czego nie można robić! Instagram to jedna z najbardziej pożądanych aplikacji. Dzięki niej możemy nie tylko publikować treści, ale także inspirować się wieloma aspektami. Niektóre osoby z odrobiną szczęścia od losu i darem niesamowitej kreatywności, mogą nawet się wybić i stać się kimś bardzo popularnym i wpływowym. Kolorowe zdjęcia robią furorę, a internauci coraz częściej zwracają uwagę na swój feed i robią wszystko, by był bardzo schludny. Oczywiście nie wszystko zależy od samych użytkowników. Olbrzymią rolę odgrywają twórcy aplikacji, którzy co jakiś czas chcą ulepszać jej działanie. Nowe aktualizacje, nowe funkcje i zmiany - to wszystko po to, by rozwijać się i przyciągać jeszcze większą społeczność.

Choć niektóre aktualizacje nie przypadają do gustu internautom, to tym razem będzie na pewno inaczej. Instagram zamierza banować konta i tym samym, dbać o bezpieczeństwo swoich użytkowników w sieci. Czego nie robić żeby nie dostać bana? Lepiej uważajcie!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Instagram - czego unikać żeby nie dostać bana?

Instagram powoli wprowadza nowości. Jedną z nich jest lekka zmiana wyglądu, której możecie nawet nie zauważyć. Chodzi o drobne kosmetyczne rzeczy, jak na przykład plusik, który oznacza dodawanie zdjęcia. Teraz znajduje się on nie tylko na dole w aplikacji, ale także na profilu w prawym górnym rogu. Oprócz tego Instagram zdecydował się na krok, który może okazać się dosyć istotny i pomocny. Mowa o banowaniu kont osób, które będą łamały zasady, czyli wysyłały obraźliwe wiadomości prywatne. Twórcy aplikacji zaczynają walczyć z hejtem przy użyciu specjalnej technologii. To ona będzie wychwytywać obraźliwe treści i jeśli złamiemy taką zasadę, możemy być pewni, że nasze konto zostanie zbanowane, czyli w skrócie mówiąc wyłączone.

Najnowsze