INNA wspomina pierwsze koncerty w Polsce i zdradza plany na przyszłość [WYWIAD]

i

Autor: Global Records / Magic Records Poland INNA wspomina pierwsze koncerty w Polsce i zdradza plany na przyszłość [WYWIAD]

INNA wspomina pierwsze koncerty w Polsce i zdradza plany na przyszłość [WYWIAD]

2021-04-14 12:13

Inna, czyli supergwiazda z Rumunii, od kilkunastu lat czaruje wdziękiem i głosem, w którym rozkochała słuchaczy na całym świecie. Artystka, którą znacie z hitu Hot, Love, Amazing, Deja Vu, 10 Minutes, czy chociażby More Than You Friends, ujawniła swoje wspomnienia związane z Polską i zdradziła plany na przyszłość. Na czym zamierza skupić się rumuńska wokalistka? Przekonajcie się oglądając wywiad już teraz.

INNA od lat czaruje swoim wdziękiem i w każdym swoim występie emanuje pozytywną energią sprawiając jednocześnie, że jej utwory zostają w głowie na długi czas. Jeśli szukacie występu wokalistki, która przyciąga uwagę, to zdecydowanie Inna jest w ścisłej czołówce. Artystka powiedziała nam, że z dużą niecierpliwością czeka na muzyczne spotkania z fanami. Obiecała, że gdy tylko będzie to możliwe, zrobi wielką imprezę w Polsce. Inna ujawniła nam również, że zamierza skupić się na większej promocji materiałów w mediach społecznościowych. Od niedawna prowadzi swój profil na TikToku, co daje jej dużo zabawy. Lada chwila można się spodziewać nowości od rumuńskiej gwiazdy, a latem nowej płyty! Obejrzyjcie wywiad i poznajcie więcej tajemnic już teraz.

Inna już latem wróci z nową płytą!